Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
xD
avatar
Łatwiej dawać warny w grze xDxD
avatar
Przy okazji zachęcamy do podawania swojego prawdziwego nicku łatwiej wtedy nam pracować. Jeżeli chodzi o anonimowość taka dla nas nie istnieje każdego można sprawdzić xD
avatar
@zurllan Jest napisz do Nightmare
avatar
po co, nie bede wyjasnial kogos kogo nie znam i jak juz mowilem, zrobilo mi sie przykro a nie zdenerwowal mnie
avatar
wolaj go na tsa!
avatar
ej :/ serio mi sie przykro zrobilo, nawet typa nie znam :c wchodzi wyjasnia mnie bez powodu i wychodzi Smutny
avatar
Ukarany warnem. Wyjaśnione.
avatar
przykro mi sie zrobilo Smutny https://ifotos.pl/z/qnshhss
avatar
Dobra, zamykam.
avatar
Jest możliwość zmiany nicku na forum?
avatar
Dobra zakończmy tą sprawę ok? Jak Osa wbije oddam mu tą łopatę bo 2-3 td nie robi nikomu różnicy. Ziomek trochę przesadził nawet bardziej niż trochę, poniosły go emocje. Ban i tak się należał.
avatar
chce być komendantem, moge moge moge???? <3
avatar
xD
avatar
Zróbmy sobie straż sąsiedzkai działajmy na własnych prawach Duży uśmiech!
avatar
Poprawiłem przed chwilą listę ignore, żeby się nie kasowała, więc delikwenta do ignore i z głowy. A jak ktoś będzie robił nowe postacie tylko po to, żeby spamować, to do nas go Oczko
avatar
Wolimy się skupić na rozwijaniu serwera niż marnować czas na decyzje, komu dać warna, komu bana, a komu nic bo ten temu to a tamten w odwecie tamto
avatar
Co to za różnica czy na głównym czy na pv ? Są dowody ,ktoś jest obrażany ,jest to niezgodne z prawem. Regulamin rzecz święta ,a Polskie prawo ?
avatar
@Elvares troche dziwna sytuacja z ta sytuacja z lopata. Ta sprawa wchodzi na paragraf.. a administracja mowi ze regulamin.. Jezeli sprawa zostalaby zgloszona na policje to nie bylaby kolorowo na serwerze. Moze to smiesznie brzmi ale bez wachania mozna isc na policje jezeli ktos obraza twoja rodzine. Oczywiste byloby to jezeli moja osoba wyzwala by administratora na pw to odrazu poszedlby perm, a tu chlopaczyna zostal oszczany mimo ze 3/4 ludzi jest za ukaraniem.
avatar
<smutny> haha