Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A dziekuje slicznie :*
avatar
Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie Uśmiech <3
avatar
Naprawione.
avatar
Tak tylko przypominam: 19:52 7 Olbrzym pancerz żółwia.
avatar
Siema siema Koleżkowcy
avatar
Szczegóły masz na PW. Zrozumiesz jak przeczytasz po co ;p
avatar
Chociaz nie wiem po co robić nowe miasto skoro te pod outlandem byly dobre, wystarczy je dokończyć
avatar
Na PW Ci za chwilę napiszę.
avatar
To poproszę konkrety tutaj lub na priv, najlepiej precyzyjne żeby nie było niedomówień, nie będę na darmo czasu marnował.
avatar
Spoko, ale jeżeli faktycznie chciałbyś pomóc. To mógłbyś zaprojektować nowe miasto.
avatar
Ja nie mam problemu z tym żeby otwarcie mówić, że coś mi się nie podoba, ale też nie mam problemu z tym, że ktoś mi napiszę, że coś mojego się nie podoba, więc mogłeś śmiało pisać.
avatar
Właśnie dlatego Ci tego nie pisałem. Widocznie miałem racje. Nie podoba CI się trudno tak się składa, że wielu ludzi uważa inaczej.
avatar
A tutaj widok "zarysu" mapki o której mowa (w zasadzie to tylko pomysł jaki miałby być układ żeby mapka była dobrze dostosowana do expa): http://s5.ifotos.pl/img/PXGpng_qxseqhh.png
avatar
Ale skoro moja mapka była słaba twoim zdaniem to trudno, na siłę się pchał nie będę, tylko nie mów że ludzie wolą tylko gadać zamiast robić bo sami ich do tego zniechęcacie.
avatar
Nie była dobra bo nawet nie była zaczęta, ale na pewno byłaby dużo lepsza niż jakikolwiek resp na premce 1 albo 2, bo ta twoja mapka na pewno "ładniejsza" nie jest i bez urazy ale można coś takiego machnąć w 20 minut max.
avatar
Bo jakbym dał za 1 moba bardzo dużo expa to wtedy pokemona expiłoby się w kilka minut.
avatar
Bo twoja mapa nie była dobra. Napisałem tak bo nie chciałem Cię urazić ani zrazić, sam zanim zrobiłem resp Bellossomów próbowałem kilka razy. Poza tym chciałem dodać inny rodzaj respu, ale wtedy musiałbym zmienić system lvlowania pokemona.
avatar
,,Nagroda bedzie fajna'' 400pp?
avatar
Ja tylko dodam krótko od siebie, że @Ithuriel trafił w punkt.
avatar
I nie, nie jest to żadna prowokacja, tylko fakt.