Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
spamowanie to powielanie danej "wypowiedzi" wielokrotnie przez jedną osobę w krótkim odstępie czasu <<< czyli możesz pocałować mnie w dupkę
avatar
to wszystkie Twoje wiadomości powinny zostać skasowane xD
avatar
" - Zabrania się pisania postów, tematów oraz wiadomości na Shoutbox tylko po to, by kogoś sprowokować "
avatar
" 2. Spamowanie na forum - Pisanie bezsensownych postów, nie na temat, tzw. offtopic z wyjątkiem działu "Offtop" "
avatar
Ego-tyka tyk tyk głośno tyka tyk tyk abyś słyszał tylko, tylko siebie lustro świeci blink, blink i oślepia blink, blink tak byś widział tylko, tylko siebie...
avatar
Ego-tyka tyk tyk głośno tyka tyk tyk abyś słyszał tylko, tylko siebie lustro świeci blink, blink i oślepia blink, blink tak byś widział tylko, tylko siebie...
avatar
Język
avatar
Mi tego nie musisz mówić, bo doskonale to rozumiem :p
avatar
Co mnie to obchodzi, że się komuś nie podoba. To jest tekst piosenki, w którym nie ma obraźliwych słów i nie łamie regulaminu. A czy komuś się podoba czy nie to niech sobie zostawi dla siebie...
avatar
Pewnie komus sie nie podoba Oczko
avatar
dlaczego to jest kasowane?
avatar
kupie domek saffron
avatar
haha
avatar
Język
avatar
Jaki bol dupy bo nie rozumiem
avatar
tak tak powiedz ze masz ból dupy i tyle haha co za dziecko boże ile tasz lat
avatar
Z tego co sie orientuje to te legendy sa dla wszystkich, i mam prawo na nie wbijac i zabijac.
avatar
Kanopus o jejku na innym kocie mi dokucza i bije mi legendy o jejku ale to dobry jesteś haha
avatar
Może być karta magikarpia? To bym się wymienił
avatar
dam karte moltresa za inną