Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tibia rl a ta gra to dwa bieguny i nie porównuj oby gier, bo każda rządzi się swoimi prawami.
avatar
Zgadza się Inoue, ja już w to wnikać nie będę bo wciąż i wciąż te jego wpisy wracają jak bumerang i są takiej samej treści. Szkoda na to czasu, nie chcę wczytywać się w to dokładnie i opdisywać. To nie ma sensu!
avatar
Czesia, bug a swiadome rozdawanie outfitow to 2 rozne rzeczy. Inoue, chyba dalej nie dociera do cb nic ^^ poczytaj sobie afere z outfitami w historii shoutboxa, a nie wypisujesz jakies glupoty ze go stracilem
avatar
Robi takie afery że to szok ... aż mi go szkoda ...
avatar
A jak sam latał z takim outfitem to było to dla niego ok
avatar
Ale on to robi specjalnie Czesia bo chce się pokazać z jak najgorszej strony i przy okazji oczerni ć innych
avatar
Niedawno w rl tibia wkradł się błąd, że pewnin out można było nosić na pacc i na facc, to Ciptof poprostu dał łatke i zablokował noszenia stroju dla osób bez premium. Nie było płaczu!
avatar
Zglaszalem, a jak nie wierzysz to przewin sobie shoutboxa to znajdziesz :*
avatar
@Xenok <3
avatar
KANOPUSNIEPŁACZ#
avatar
Ego-tyka tyk tyk głośno tyka tyk tyk abyś słyszał tylko, tylko siebie lustro świeci blink, blink i oślepia blink, blink tak byś widział tylko, tylko siebie...
avatar
A to nie jest RL TIBIA wiec jak masz jakiś porblem to nic Ci ę tu nie trzyma możesz sobie lecie ć na rl tibie droga wolna
avatar
Po prostu go straciłeś a nie że to zgłosiłeś Duży uśmiech
avatar
Zgłaszałeś haha weź nie kłam ok Duży uśmiech
avatar
ciekawe co by bylo gdyby na rl tibi tak cipsoft rozdawal outfity za free ^^ skandal murowany. szkoda, ze ty nie widzisz w tym nic zlego i nie liczy sie dla cb zadna sprawiedliwosc i profesjonalizm ze stony 'administracji' ^^ a co do mojego outfitu to juz ci pisalem ze sam to zglaszalem nawet nightowi i zresetowal pozniej je
avatar
I nie zapominaj że nie jesteś tu sam i nie każdy patrzy tylko na twoją obolałą dupe sorry :C
avatar
I ja nie robie tragedii ,dobrze Ci było jak sam się bujałeś z outfitem mewtwo co nie Duży uśmiech a teraz stękasz na innych Duży uśmiech
avatar
Mnie to sobie ją kup mnie nic nie boli Duży uśmiech
avatar
Kupie 3 topaz! Duży uśmiech
avatar
no jak nie zapomne to ci kupie Oczko