Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Egiliam , jak można prosić to zmieńcie wymagane orby i ilości w shiny pokach , bo to śmieszne że poki które nic nie bija i nikt ich nie uzywa , sa warte po 200+ td
avatar
Uśmiech
avatar
DZIŚ O GODZ 19 ODBĘDZIE SIĘ EVENT KOSTKA , ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH GRACZY CHCĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W EVENCIE Uśmiech Pozd Patrosik
avatar
dobra, rozdawaj sobie te outfity jak opetany, bo i tak nie maja juz ne zadnej wartosci. zrobiles z white test serwer tak jak kiedys mapper, ktory stracil range, ty jej nigdy nie stracisz, bo nighta juz nie interesuje zycie serwera. tylko mam do cb prosbe na przszlosc, jesli zaczniesz znowu cos rozdawac za free to zastanow sie nad konsekwencjami tego. koniec tematu.
avatar
A po za tym jak Ci już pisałem na priv nie podoba Ci się co robię napisz do Nighta albo Egiego bo oni kontrolują to co robię jeśli uznają że masz rację ranga zostanie mi odebrana.
avatar
Czegoś Ci jeszcze brakuje? Napisał Ci wszystko co powienieneś wiedzieć, dodał że outfity zostana zresetowane a Ty dalej brniesz w swoje zaslepiony hipokryto
avatar
nie można Kanopusa odziać jakoś odpowiednio na zimę? niech wszyscy będą ubrani bo ma być zima 30-lecia Smutny
avatar
@Kanopus Już Cię nie ogarniam ty zazdrościsz że innym daje a tobie nie czy o co Ci chodzi napisz mi to w prost a nie wszystko omijasz i ze wszystkimi się wykłucasz, tyle mam do powiedzenia w temacie jeśli chcesz kontynuować ze mną rozmowę zapraszam na priv aby nie robić tutaj zbędnego spamu bo nie shoutbox nie jest od kłucenia się tylko od luźnych pogawędek.
avatar
i zawsze mozna rozdac od nowa Oczko
avatar
+ nie zapominaj że outfity można zawsze zresetować
avatar
i co masz z tym problem czy jak, a po za tym porównujesz cipsoft do OTS'a który nie działa jako firma a sklep ma tylko po to aby utrzymał się sam ?
avatar
po co do npc skoro od cb za free mozna dostac
avatar
@Kanopus a co do Arkanine może zostać też dodany do NPC bo ma tylko 3 outfity do zaoferowania a Ithu sam pisał że przydałoby się kilka dodatkowych outfitów
avatar
@Kanopus Robisz w okół tego tak wielki szum że jak czytam to aż mi się śmiać chce, te outfity które zostały/zostaną dodane nie są rozdawane dla ludzi, jedyny wyjątek to Inoue dostała outfit, maper też rozdawał outfity i co w związku z tym, ja dalem dla kilku ludzi którzy stracą je jutro gdy wejdę do gry i oni będą więc ?
avatar
W labiryncie ulic szukasz mnie w każdą noc, by mnie wyrwać z tłumów i zabrać stąd tam, gdzie nas otuli wieczorną mgłą nowy i nieznany ląd.
avatar
CD XC
avatar
Zajde daleko: bede robil questa na outfit, gdzie inny moga go dostac za free od naxerka xD
avatar
@Inoue, ważne, że inni doceniają i to bierz sobie do serduszka a nie jakies wypociny gracza, który wciąż z czegoś jest niezadowolony.
avatar
KANOPUSNIEPŁACZ#
avatar
Ja tam mam na niego zlewke będę robiła to co mam robić , skoro on tego nie docenia tylko widzi w tym same zło to niech sobie tak dalej myśli a napewno daleko zajdzie ...