Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
po za tym, napisałem Ci niżej jak i private, jakie pożyczone poki od Cb miałem...wszystkie je oddałem i masz je bo nimi expisz każdego noobka
avatar
człowieku a po co mi tw poki jak miałem całą kolekcję ze swoimi podpisami ?? Pomyśl trochę...
avatar
xdd jeszcze bedzie mnie w ch,,,, robił xd
avatar
Wszystkie poki jakie miałem od Cb wypisałem Ci w privie... Zakładasz tyle tych noobków, że pewnie gdzieś je masz na którymś z nich...
avatar
tak to czemu poków nie mam w domku aby ty inva miałes
avatar
Ktoś chyba za dużo wypił.... Trochę Ci się słowa mieszają...
avatar
no teraz na pw teraz i jeszce tyn nobkie sobie wioche robisz wez juz nie paja..j
avatar
uuuaaaa jakie dramy się kręcą...
avatar
takie oskarżenia pisać publicznie bez dowodów ? Człowieku pomyśl trochę zanim coś zrobisz...
avatar
śmieszny jesteś Ci powiem haha
avatar
Patros ty złodzieju odawaj moje poki i mnie nawet nie wku.... jestes największym oszustem co mówi ile ma a jak dac ci inva to duzo poków juz nie ma
avatar
Wnoszę o zakonczenie eventu swiatecznego i zaprzestaniu dropienia prezentow gdyz iz poniewaz z zracji tego ze termin wyznaczony na jego odbycie juz dawno minal Uśmiech
avatar
jest jakiś admin ??
avatar
Kupie punkty premium / Saffari balle
avatar
Nmzc Uśmiech trzeba pomagać innym Uśmiech
avatar
dziękuję ale i tak wszystkich pewnie nie użyję hehe miło z Twojej strony Uśmiech
avatar
Gracz z nickiem Smiercionosny Smog nwm czy masz tu konto czy nie , dodałem Cię do domku więc możesz korzystać z moich pokemonów wszystkich... Td itp też możesz używać jak Ci potrzeba... Pozdrawiam Patrosik
avatar
Z racji że już nie gram zbytnio , wystawiam na sprzedasz całą kolekcję shiny pokemonów, pokemony boxowe, legendy, psy, td, łopaty Orby itp !! Oczywiście sellam wszystko za punkty premium !
avatar
@Ocelocik ale Night discorda nie uzywa a ostatni raz był w tamtym roku na serwerze xd
avatar
Pisałem z nim tam. Powiedział, że zostawił serwer przez problemy prywatne :v