Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Ithuriel świat będzie połączony z obecnym światem white a serwer będzie na zasadzie testowego (nowa stro a logowania, client baza)
avatar
Przecież to jest to samo.
avatar
O nowym*
avatar
@Bolus mogę pomyśleć i nowym świecie ale nie serwerze
avatar
Robcie, ze nowy serwer xd moge hajs wylozyc na utrzymanie i jakas reklame
avatar
Duży uśmiech
avatar
@osadnik dzięki i wzajemnie <3
avatar
Wszystkiego Najlepszego drogie Panie <3
avatar
Tutaj nierealne, bo update'ów nie ma kto robić a co dopiero edycji domków i innych tego typu pierdół, ale pogdybać sobie można.
avatar
Ryzyko zbugowania to już kwestia tego, kto by się za to zabierał, ale zawsze można by wyczyścić sobie domek na czas "remontu" i po problemie.
avatar
Jeśli byłyby ceny na zasadzie (X czegoś za dodanie/usunięcie ściany, łóżka itp) to nie ma opcji, że ktoś dostałby gorszą lub lepszą przebudowę.Kwestia byłaby tylko tego gdzie i jaką ktoś miał podstawę (czyt. domek), ale to oczywiste akurat, bo nie da się zrobić niczego identycznie jak domki są różne.
avatar
A ja jestem przeciwny edycji domkow. Ktos zaplaci tyle samo za edycje domku, i dostanie lepsza lub gorsza przebudowe od innego. O ryzyku zbugowania stref domkow juz nie wspominajac.
avatar
@thcs nie złość się Uśmiech
avatar
A kanopus musi sie we wszystko wtrącać Uśmiech haha oczywiście żarciki kanopus
avatar
Edycja domków to nie byłby taki zły pomysł, ale musiałyby być pewne zasady + oczywiście odpłatnie.
avatar
Widziales jaki domek kupujesz to taki masz. Język Zaraz kazdy bedzie chcial edycji domkow, usuwania scian, dorabiania pokoi, balkonow piwnic itp.
avatar
@Tarble kiedy będziesz ?
avatar
@thcs jesli masz chwile to zajrzyj i przeczytaj na pv
avatar
@Thcs ja nie strace a i nie zamierzam sprzedawac jestem praktycznie co dzien w gierce Uśmiech
avatar
@Rexxoo skoro nie została usunięta więc nie dałeś konkretnego powodu, a po za tym gdyby to nie było w saffron mógłbym przemyśleć aby usunąć Ci tą ściane, bo jak stracisz/sprzedaż domek to zostanie bez ściany