Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Albo możecie wyłączyć shoutboxa na tydzień i nikt nie będzie robił dram...
avatar
@Egiliam ja proponuje mu zrobic mała przerwe od forum, zeby odpoczal troche i przemyślal pare spraw Uśmiech
avatar
Idk. Rakkeri, serio, ogarnij się.
avatar
ale sie zgralismy xD
avatar
Czekam na bana dla ciebie
avatar
Ty nie czekaj na odpowiedź tylko na wymiar kary xD
avatar
Czekam na odpowiedz tego co ma nick narkotykowy niezgodny z regulaminem )
avatar
Sam się typ wyjaśnił tymi dwoma screenami, nie ma co więcej pisać.
avatar
z resztą praktycznie nie rozmawiam także no zbytnio nie mam co o nich mówić...
avatar
Ja nie trzymam niczyjej strony także mg stwierdzić że robicie aferę o nic... Rakku piszesz że nie prosiłeś o reputy hahahaahahah 5 za 5 ?? Niee !! , proszę chociaż ty daj skoro nie chcesz wzamian.... To nie jest proszenie ??
avatar
XD
avatar
Dale sobie robi jaja z graczy i administracji jeszcze próbuje coś wmówić dla Naxera bo odkrył jaki z niego ancymonek hahahaha ciuś ciuś Wojtuś
avatar
@Rakkeri Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
avatar
ten cwierc graczyk juz nie jest nawet smieszny tylko zalosny. Prosze administracjo zajmijcie sie nim w koncu, bo ten jego cyrk woła o pomste do nieba
avatar
No mam nadzieje, że skończysz jak on "Elveres" Uśmiech)
avatar
Wczesniej goniliscie i lataliscie za Elveresem teraz latacie za kims innym
avatar
Tylko ze naxera sie boicie bo ma adma i podchlebiacie sie mu to za nim obstajecie taka prawda
avatar
Wiec nie mow ze kogos prosilem
avatar
@Rakkeri jakbys do nich nie napisal nawet by nie pomysleli dac tobie pkt reputacji xD
avatar
przestań Bayu nie pisz z nim o jakieś dowody prosto w ryj okłamywał wszystkich z uśmiechem na ustach o punkty reputacji i inne manipulacje ale ludzie już dawno się na tym poznali. Administracja ma tą opcje czytania priv już od wielu lat ale skąd taki ktoś jak Ty może to wiedzieć. C'est la Vie "Panie" "Internetowy" wreszcie skończy się dzień dzeicka