Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Fart na dzis chyba wyczerpany xD gz Język
avatar
16:51 Przedmioty z Articuno: Lalka Articuno, 90 Cząstek wody.
avatar
@Thcs dzieki Duży uśmiech
avatar
@Tarble Gratuluję
avatar
16:43 Przedmioty z Articuno: Lalka Articuno, 7 Cząstek wody.
avatar
Czekam z niecierpliwoscia Oczko
avatar
Moim zdaniem sprawa jest jasna nie ma co wracać do jakiś hoolsów. Rakkeri oszukał administratora i moderatora na forum do tego obrażał użytkownika forum i tylko tym powinni się zająć. Szkoda zbędnego dalej pisania mam nadzieje, że Junior bo naradzie z Egim podejmą jakieś kroki dyscyplinarne.
avatar
To miło z twojej strony. Uśmiech
avatar
@Rumunek Z Toba to nie mam zamiaru dyskutowac fanboju rakusia xD
avatar
@XeNoK raczej bym czekal na reakcje Juniora Język a powod jest prosty legi kto mu przerzucil ? z Info ktore mialem od Elvisa to wlasnie Egi wiec nie moze swojego ruszyc ...
avatar
No w sumie fajnie by było jak byś się XeNoK pożegnał i już nie wrócił. Bywaj
avatar
No i wyraziłeś. Ja teraz tylko czekam na reakcje ze strony egiego badz juniora i mam nadzieje, ze sie pozegnamy Język
avatar
Mam prawo do wyrazania swojej wlasnej opini i swojego zdania
avatar
To pozwól, że Ci poradze. Kup juz sobie ten eurobiznes, czy jakis nowy dodatek do simsów, zebyś mial co robic i dał sobie spoój z robieniem z siebie debila na forum i w grze
avatar
Nie dajcie się sprowokować tylko bo on wie, że już jest pogrzebany i chce zabrać kogoś ze sobą xD
avatar
A ty Xenok nie mow mi co mam robic
avatar
Rakkeri jak zwykle ma racje i boicie sie do tego przyznac Oczko
avatar
No gdzie ten Kiler?
avatar
@Bayu Oks, dzięki. Dajcie to w takim razie żeby to było trzeba akceptować przy zakładaniu konta. Bo wcale nie łatwo jest to znaleźć, a ten przy zakładaniu konta jest bardzo uproszczony
avatar
akurat Ino to Ty nie wspominaj, bo jak ona za swoje zachowanie dostała bana, to Ciebie z Twoim zachowaniem powinno tutaj juz dawno nie być