Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Po prostu nowa, na starej była za duża różnica między "wodnymi ptaszkami" a tyrkami + robaki były bezużyteczne a bello ciasne. Tutaj powinno być w miarę równo, idealnie się nie da zrobić.
avatar
no i są w końcu wszystkie typy poków
avatar
Teraz mapa na premce2 jest taka sama jak na jedynce z tym, że sa na niej inne, silniejsze poki
avatar
a co to za nowa premka 2 jest
avatar
gz Uśmiech
avatar
Aż przykro jak patrze na ten drop i pamiętam swoje męczarnie, ale grafki Język
avatar
@ada6 gratulacje Duży uśmiech uparciuszek xd
avatar
Brawo
avatar
brawo Ty Uśmiech
avatar
17:26 Przedmioty z Mewtwo: Lalka Mewtwo, 11 Kul przyszłości, Kamień ciemności.
avatar
Dzień Dobry Uśmiech Nie wiem jak to działa ale jeżeli te konto niżej też należy do Rakkeri to te kary są nic nie warte. Tak samo jak śmiał się z administratorów i innych użytkowników forum z punktami reputacji tak teraz dalej sobie chyba jaja robi z nas wszystkich. Do tego te ukaranie Xenoka masakra jakaś nie można było wcześniej zakończyć tych prowokacji Rakkeri? Przecież było widać co on robi i na czym mu zależy. I wyprowadźcie mnie proszę z błędu, że to nie jest jego nowe konto... Potraktowanie tak samo Xenoka jak Rakkeri to niesprawiedliwość i to wielka. Mam nadzieję, że jeszcze Egi z Juniorem zastanowicie się nad złagodzeniem kary dla niego (Xenoka) bo to dobry chłopak.
avatar
Dzień Dobry Uśmiech Witam bardzo serdecznie wszystkich graczy Duży uśmiech Pozdrawiam i zycze milego dnia Duży uśmiech
avatar
to cisza przed AKTUALIZACJĄ? xD
avatar
Wiem wiem śmieje się mordeczko haha
avatar
Zaraz, że psuję. Po prostu doceniam aktualną sytuację. Anioł
avatar
@Chesd i po co to psujesz ?? xD
avatar
Zobaczcie jaki spokój.
avatar
@Bayu wez sobie dwa stoly a nie spisz w moim lozku xD
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" Ty tez? Język
avatar
kupie golema