Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Arek jesteś??
avatar
Napisz mi na pw jak coś chcesz ok ?
avatar
Ja tylko mogę pisać
avatar
@Chomiczanin tak ale średnio mam teraz czas będę na grze za jakieś 30 minut.
avatar
Saju jesteś
avatar
Jak Ktoś ma Entei/Suicine na sprzedać to prosił bym o kontakt ze Mną w grze lub na forum. Miłego Dzionka Uśmiech
avatar
Aha Ok to nie było tematu Uśmiech
avatar
@Saju moglbym ale nie mam postaci i pokemonow juz Uśmiech
avatar
witam
avatar
Bayu mógłbyś mi na pw odpisać /
avatar
xD
avatar
Dobra juz juz spokoj oboje zycie to wy tylko w telewizji widzicie ja swoje rozdalem i sie wypierdalam na ta gre Elo Miski Oczko
avatar
ludzie na defaul co innego pisali dot. nagrod z dice eventu ale nich ci bedzie, byly super XD
avatar
Siemka! Znalazł by się ktoś chętny do pomocy w pieskach? 2 osób nam brakuje.
avatar
A o eventach fabularnych nawet nie będę wspominał bo nie masz o takich sprawach pojęcia. I nagrody też były super Uśmiech
avatar
Dzień Dobry pasożyty i nieroby. O tej godzinie pewnie jeszcze śpicie bo nie wiecie co to praca ale to nic kiedyś zabraknie rodziców to się obudzicie z ręką w nocniku albo uchem w słoiku. Na tym evencie "dice" o który tak beczysz było rozdane 177 worków z nagrodami i wszystkie były robione ręcznie nie gotowce wyczarowane przez administracje. Event trwał godzinę czasu i z tego co potem ludzie mi pisali był jednym z lepszych. W workach oprócz esencji ognia były (sfb, cukierki, boxy, kamienie błyszczące, td) ale o tym już nie wspominasz.
avatar
ja jak chcialem probowac ratowac i nie tylko ja to inne osoby wolaly sie zajmowac absurdami regulaminowymi z prowokowaniem niz skupic sie na istotnych rzeczach. teraz nie ma juz czego ratowac, a raczej nikomu sie nie chce
avatar
nie chce mi sie juz ci odpisywac poraz kolejny, bo ja widze ty szukasz tylko rzeczy, zeby sie do czegos przypierdzielić, nie wiem czy to twój fetysz czy sobie łechtasz ego czy co, ale zamiast tylko krytykowac czy sie smiac moglbys sa cos zrobic, ale rozumiem, ze najlatwiej jest opuscic tonacy statek i sie po prostu smiac z osob ktore probuja cos zrobic
avatar
czyli przedmioty ktore zdobywa se w chcwile zabijajac kilka sztuk charizardow np xD
avatar
esencje ognia nagrodą z dice eventu (y)