Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Czy jeszcze chcecie abym się do czegoś odniósł bo będę zaraz uciekał na mecz to bardzo proszę o pytania, oskarżenia czy co tam chcecie.
avatar
a Tobie Rumunku już dziękujemy za wspaniałe rady Uśmiech
avatar
Jak ktoś jest gruby i się pisze do niego pączusiu, grubasku to co w tym dziwnego jak ktoś jest chudy i się pisze do niego szkielecie, szczypiorku to co w tym dziwnego po prostu już tacy są. Każdy jest inny i jedyny w swoim rodzaju, a jak ktoś ma duże uszy i się napisze uszatku to musi mieć olbrzymie kompleksy z tym związane żeby go urazić. Przykładów mogę podać milion. Tak samo jak uważasz, że notoryczne podawanie imienia i nazwiska w grze mimo wielokrotnego zwrócenia uwagi to to samo co napisanie własnego imienia w rekrutacji na helpera a potem żalenie się, ze ktoś po imieniu się do Ciebie zwrócił na sb to powinieneś zacząć od zgłoszenia użytkownika forum o nicku Kanopus. Nie wiem już czy się śmiać czy płakać z waszego rozumowania
avatar
Za małe jajka ma raczej.
avatar
To teraz odnies sie do obrazania mnie i wyzywania publicznie
avatar
@Rumunek I wątpię abyś wszedł na serwer 2 grudnia Duży uśmiech
avatar
@Rumunek A kolega fajnie, że już zakończył karierę przepraszam przygodę xD Była króciutka i nic nie wnosząca pozdrawiam xD
avatar
@Kanopus Odniosę się tylko do małego fragmentu wypowiedzi mojego ulubionego użytkownika forum Duży uśmiech Nikt tak nie potrafi rozbawić w te ponure listopadowe wieczory. "Tez moge sobie nie zyczyc by ktos pisal moje imie i jest to na rowni z tym co napisales + osadnik w dodatku zaczal obrazal mnie wyzywajac od uszatkow" Dokładnie ujawniłem Twoje dane osobowe, które sam podałeś w rekrutacji na helpera "Cześć, mam na imię Rafał, przeżyłem już ćwierć wieku i jeden rok." Duży uśmiech
avatar
Za to dopierdalanie się do Kanopus już dawno nie powinno go tu być. Ale głupszy zawsze atakuje mądrzejszego.
avatar
Jeszcze byka zajebałem
avatar
Ja 2 grudnia wchodzę tylko oddać póki, dopuki takie nieudaczniki jak Osad mają tutaj władze moja noga tu nie powstanie. Odpierdala się tylko do ludzi bo nic w życiu nie osiągnął i cieszy się że dostał nietłe do zamiatania na otsie.
avatar
Rumunek, wielokrotnie łamałeś regulamin na co było przymykane oko. Tak więc nic nie ugrasz z tym i ban pozostanie.
avatar
xD
avatar
Cóż, są równi i równiejsi.
avatar
jak wszyscy to wszyscy a nie tylko wybrani Oczko
avatar
Naxer ukaraj jeszcze kowalskiego bo 5 lat temu napisal do mnie po imieniu. Teraz bedziecie wyciagac jakies wszelkie glupoty z przeszlosci, byleby miec do czego sie przyczepic? XD
avatar
Sek w tym, ze najczesciej imie i nazwisko nie sa danymi osobowymi jesli nie ma dodatkowych informacji do zidentyfikowania takiej osoby, wiec najprawdopodobniej nie bylo tu mowy o czym takim jak rozpowszechnianie danych osobowychy a jedynie 'ja sobie nie zycze' Tez moge sobie nie zyczyc by ktos pisal moje imie i jest to na rowni z tym co napisales + osadnik w dodatku zaczal obrazal mnie wyzywajac od uszatkow, ale tego juz chyba nie zauwazyles Oczko
avatar
@Kanopus tu chodzi o to że dostaliśmy zgłoszenie o wysyłaniu imienia i nazwiska na kanale głównym nie samego imienia.
avatar
juz o tym kto zaczal wysmiewac sie z mojej fotki nie wspomne Oczko
avatar
Naxer, w takim razie skoro nie mozna pisac publicznie cudzego imienia bez zgody, to prosze o ukaranie osadnika, ktory napisal moje imie na shoutboxie https://forum.pokexgames.pl/index.php?ac...ve&page=61