Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Arek ja dalej na tego lboxa, czekam az cie odbanuja xd
avatar
;D
avatar
KTOS CHETNY NA LBOXA? 2/3
avatar
@Kanopus dobrze mówisz xD
avatar
Tu kazdy powinien wiedziec by nikogo nie wpuszczac a nie tylko wybrane osoby
avatar
Uważajcie na gracza Nija, pod żadnym pozorem nie wpuszczajcie go do domu !
avatar
@everyone Ktoś chętny na lboxa? ;p
avatar
@Rakkeri proste i logiczne !!
avatar
Innymi slowy jesli konflikt mnie nie dotyczy, to prosze bardzo o nie wplatywanie mnie w niego. Jestesmy dorosli wiec odpowiadajmy sami za siebie. To nie moja sprawa i mnie ona nie interesuje. Zatem nie zamierzam nikogo popierac Uśmiech
avatar
Ja to tylko nie rozumiem, po co to całe prowokowanie mnie ze strony administratora (czyt. Osadnik) do wziecia udzialu w tej "calej zadymie". Mysle, że czlonek Sharp Teamu nie powinien sie tak zachowywac. Zamiast dolewac oliwy do ognia i podjudzac graczy do klotni, szydzac z nich i sie wysmiewajac, to powinien starac sie rozwiazywac konflikty Uśmiech Ranga GM czy tam CM nie zobowiazuje tylko do rozdawania warnow czy banow na prawo i lewo Uśmiech
avatar
Egiliam, jesteś w stanie sprawdzić Adres e-mail przypisany do postaci??
avatar
ja to tylko czytam i czytam, i w sumie to nie wiem po co się kłócicie haha dostałeś muta i robisz zadyme xD xD w szkole też robiłeś zadymy jak dostałeś 1 ??? XD
avatar
Żałuję, że nie było mnie na tej dyskusji Smutny
avatar
Z resztą nie oszukujmy się, jestem tutaj nonamem. Odjebaleś mnie tylko dla przykładu, tyłka dla tego że np taki Kanopus jest dla Ciebie zbyt bystry.
avatar
To ja tez juz zmykam, może na lidze europy sie odkuje jutro i zasiłek nie bedzie potrzebny, papa
avatar
Latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno...
avatar
xD
avatar
Znikam papa Uśmiech Wstyd siedzieć na zasiłku pomyśl o tym.
avatar
Ja dzisiaj kogoś obraziłem? Tym "pchły na noc"? czy "pasztetowa baleron"?
avatar
Oj ty biedny, wszyscy inni na zasiłku siedzą to nie mają takich problemow