Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ludzie nie kłóćcie się ! Szanujmy się, proszę Was !
avatar
Was? No tak bo teraz to co było albo raczej nie było dodawane to teraz obwinia się wszystkich dookoła. Zresztą Ciebie Rumunek ta informacja nie dotyczy bo Ty już tu nie grasz a dla innych wolę napisać prawdę żeby wiedzieli jak to wygląda niż zwodzić po rok czy dwa, że coś jest niby robione a nic dodawane.
avatar
Tylko to że ma się brać, jedynie was pogrąża.... Ten update miał być tak jakby pół roku temu, także informacja ze dopiero się za niego zabieracie jest raczej żałosna i nie na miejscu... Lepiej już było przemilczeć sprawę niż o tym wspominać...
avatar
|Co tam jeszcze było? Aaa zbugowane wyspy to jestem na 100% pewny, że gdyby one były w tych czasach to po dniu max dwóch byłyby zablokowane a nie jak wtedy ludzie mieli do nich dostęp tyle czasu.
avatar
Za questa też ma się brać bo mnie i Cześke prosił o pomoc w dialogach i fabule a ja już taki jestem, że jak coś sam zacznę robić to i jego będę ciągnął za ucho i ten quest powstanie. Przykro mi, że sami się nie dogadujecie z Naxerem bo fajnie porobiliście te premium i pewnie znaczną część questa ale to już wasza indywidualna sprawa. Z tymi lalkami, że 9 było zbugowanych dodanych to moja wina bo go naciskałem żeby jak najszybciej je dodał. Z tego co wiem to dzisiaj albo jutro będą już wszystkie naprawione.
avatar
@Ithuriel No właśnie tak jak wcześniej napisałem w temacie nikt nie będzie teraz odpowiadał za elveresów czy innym maperów co oni komu porozdawali. Ja jestem dumny z Naxera bo widać nauczył się na ich błędach i nie pozwolił na to żeby przez błąd gry jeden miał tą choinkę a drugi nie. Naprawił swój błąd po dniu czy dwóch ale naprawił i koniec tematu.
avatar
I tak można sobie lać wodę bez końca, ale nawet mi się tu produkować nie chce. Myślałem, że gorzej niż za czasów Elvisa być nie może, ale jak widać nadzieja matką głupich, bo tam to się coś chociaż coś zmieniało. Aż nie sądziłem, że to kiedyś napisze.
avatar
Zrobił dokładnie to co napisałeś po CZY. Przykre, ale prawdziwe. Skoro tak to miało wyglądać to wystarczyło przed zaczynaniem questa napisać "chuj ci w dupe, papa" i na pewno miałoby to więcej kultury niż totalne olewanie.
avatar
"Nie wiem już naprawdę czego Wy chcecie? To ma Naxer coś robić i dodawać na serwer nawet jak czasami to będzie zbugowane i trzeba będzie to poprawić czy zostawić i olać wszystko niech nic się nie dzieje?"
avatar
+ tak w kwestii sprostowania, demoniczny pył leciał na zbugowanych wyspach z nidoranów. Podobnie jak demon dust, ringi, wspomniane książki i inne cuda.
avatar
Także jeśli coś jest zabierane jednemu to niech będzie zabierane każdemu, ale nie tak, że przyjdzie jakiś elvis i napisze "wszystkie piłki zostały skasowane" a po ponad roku okazuje się, że jednak bezczelnie moje ukradł z domku, bo inaczej byś nie miał tej swojej co pisałeś.
avatar
@osadnik Nazwami to Ci teraz nie posypie, ale były 2 albo 3 kwiatki, książki (któraś chyba z Orshabaala leci) + coś tam jeszcze, ciężko pamiętać dokładnie coś co było 3-4 lata temu, ale zabrał all co widział w domku jak wymianę robił.
avatar
Święta idą, może by tak choć w tym czasie więcej życzliwości do drugiego człowieka.
avatar
A potem tematy "odwołanie od bana" szukanie zaginionych zielonych krzeseł co zaginęły z Pc Saffron i tak karuzela się kręci aby tylko do siebie winę oddalić. Święte Aniołki a administracja be.
avatar
Nieee, lepsze jest to po wyzwaniu naxera od szmat i pizdeczek "@Naxer I no niestety nie, nie obrażałem Cię tylko pisałem całą prawdę więc nie wiem gdzie ty tam widziałeś obrażanie" XDDDD
avatar
Zasady są takie, że administracje można wyzywać, gnoić a jak ona zwróci Ci uwagę to "ale to na fb to się nie liczy"
avatar
Już? Koniec?
avatar
Ja tez, duzo szczekacie, mało argumentujecie xD a jak juz argumentujeice to "psycha ci siadla"XD
avatar
No tak bo przecież " Na koniec.. Naxer, nie patrz na to aż tak źle... Tylko po prostu nie do końca rozumiesz pewnych zasad..." xD
avatar
Mech prawie usypiam :/