Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie wiem kto stworzył konto na forum z nickiem Rexxooo ale to jest podszywanie sie
avatar
Wiązanką? Przecież ja tu nikogo nie obraziłem tylko napisałem jak sprawa wygląda.
avatar
ithu chociaz jak cos pisze, to potrafi to uargumentowac, to juz wiecej niz połowa graczy tu
avatar
Ale wiązanka poleciałeś Smutny
avatar
A skoro Was poprosił o pomoc to możesz mu ode mnie przekazać pytanie (bo widać boi się tu odezwać a ja się po privach czaił nie będę) "o chuj mu chodzi". Precyzyjniej nie będzie, bo nie mam zielonego pojęcia ani jak to ugryźć ani skomentować.
avatar
Jakbyśmy premkę robili razem to do dziś by jej nie było.
avatar
"Przykro mi, że sami się nie dogadujecie z Naxerem bo fajnie porobiliście te premium" <- Tu nie jest kwestia braku dogadywania tylko braku jakiegokolwiek odzewu z jego strony a mi najzwyczajniej w świecie nie chce się co tydzień pytać kiedy mu pasuje itp. To jemu powinno zależeć bardziej (albo chociaż odrobinę) skoro wziął rangę żeby ratować server, ja tutaj jestem szarym śmiertelnikiem.
avatar
"a ja już taki jestem, że jak coś sam zacznę robić to i jego będę ciągnął za ucho" < Pisałem Ci podobnie w maju jakoś, także obaj jesteśmy na tych emeryturach bardzo naiwni niestety ;c
avatar
Fabułę i dialogi? Przecież to wszystko tam jest gotowe, no chyba, że coś mu się odwidziało to mógł pisać. Chociaż nie zdziwiłbym się jakby chodziło o całkiem nowego questa, takie zaczynanie miliona rzeczy na raz to tutaj standard był, jest i będzie.
avatar
@osadnik Co do questa. On tam nie miał nikogo dobierać tylko zrobić swoje od strony technicznej (albo zagonić nighta), bo w tym to mu Ty, Czesia ani ja nie pomożemy (chyba, że się na programowaniu znasz to cofam to co napisałem) a resztę mieliśmy robić razem.
avatar
@osadnik Wiem, że nikt nie będzie odpowiadał za elvisów i innych gadów, ale pisaliście o zabieraniu itemków itp. to dorzuciłem swoje. Resztę przemilczę lepiej.
avatar
Kupie Karte Dodrio, Saffari Balle
avatar
Już nie aktualne
avatar
Xneo potrzebuje ciebie pilnie w grze
avatar
Ale ja mu wybzaczam że mi wbił nóż w plecy
avatar
Jak nie, mentalnie mnie okradł. XD Trochę luzu mordeczki, nie ma się co spinać
avatar
Rumunek, nikt Cię nie okradł, więc prosiłbym o zachowanie chociaż resztki swojej godności, nie będę tolerować podobnego zachowania
avatar
Osadnik ja tu nie gram, bo mnie zwyczajnie okradłeś że wszystkiego co miałem
avatar
Dzien dobry
avatar
Idą święta może raz na jakiś czas warto się nie kłócić / Życzę całemu serwerowi na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro życzy Rexxoo Uśmiech