Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
"jak" "to będzie" te slowa mowia wszystko Duży uśmiech
avatar
@"Arek Bonaventura" Jak junior zepnie 4 litery to będzie. Wiele tam już nie zostało, ale dalej cokolwiek (niestety)
avatar
Trochę słabo :/ myślałem że po takim czasie będzie coś nowego, a tu nic.
avatar
@"Arek Bonaventura" Myślę, że wiele osób ( nie tylko my) chciałoby wiedzieć czy w najblizszym zasie pojawia sie jakies nowosci na serwerze Uśmiech a takze mysle, ze wiele osob by chcialo wiedziec jak praca nad tym questem na 400 co ma byc Uśmiech
avatar
Ten event update jest jak mój unban :3
avatar
No halo, to jeszcze go ni ma?
avatar
mam na sell 1kpp kto chce niech wbije do gry
avatar
Wiadomo coś na temat nowości? Czy raczej nie mamy się spodziewać czegoś?
avatar
@nevill tak, napisz o co chodzi do mnie lub do @Egiliam na priv o co chodzi
avatar
Siemanko,jest jakiś admin?
avatar
dobra juz nie wazne Język
avatar
Naxer mozesz wejsc do gry 23:16 Julia: Jesteś pewny, że chcesz kupić 3 rzadkie cukierki za 600 Dyń?
avatar
Drop ustawiony jest w configu do którego nie mam dostępu i został ustawiony czasowo więc nie mam na to wpływu
avatar
Dokładnie Uśmiech a że ten event to w ogole po lebkach, bo zadnego info na stronie glownej czy na forum nie bylo od kiedy dropia dynie i do kiedy to juz inna sprawa Uśmiech
avatar
Zawsze było robione tak, że jak kończyło się dropienie itemków z eventu, to npc stał jeszcze pare dni i mozna bylo wymieniac itemki na nagrody Uśmiech
avatar
Noc wymieniał walentynki tylko do 18.02 a że następne jest podane w skrypcie halloween to rząda dyń
avatar
Npc od wymiany walentynek Julia sie zrąbał, rząda od nas dyń zamiast walentynek Uśmiech Proszę o naprawienie tego Uśmiech
avatar
poszukuje ekipy na prilam dalgieUśmiech ktos ma ochote?
avatar
Już blisko bogu
avatar
20:20 Awansowałeś z poziomu 649 na poziom 650!