Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ja ja ci mówiłem zebys padł czy cos xd
avatar
A i tak dla pewnosci L boxa robimy za 2 dni Uśmiech
avatar
ja mowie o tym ze oszukujesz graczy a ty o tym ze ja padlem... no deb@l
avatar
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
avatar
jutro ci raper zrobi i bedzie dobzre ze ja ci nie umiałem zrobic to zobacze jutro
avatar
ja zmieniał temat ale ja nie robic nie głobieko jak ty ze padłęs jak sz.ata xd
avatar
siwek czemu cały czas zmieniasz temat?
avatar
oky dziekuje za info Język nie bede wam robił lboxów ze jakis pan padnie
avatar
Wtrącania? Piszesz jakies oskarżenia na forum to licz sie z tym, ze ludzie się włączą do dyskusji. A moja opinia jest na podstawie waszych wypowiedzi, więc mógłbys sobie darowac to pisanie o moim intelekcie, bo to raczej ktoś z brakiem intelektu bedzie myslal ze dostanie darmowego lboxa Uśmiech
avatar
chciał*
avatar
Nie polecam robic questa "legendary box" wraz z browarkiem, on po prostu ma wywalone czy wy zrobicie czy nie. Mu tylko zalezy na tym by zlapac Dialge, to jego jedyny cel a jak we trzech zginiecie a on zlapie Dialge. On juz wam nie pomoże nikomu juz nie pomoże bo ma to co chci
avatar
a raczej brak jej*
avatar
No to gratuluje wtrącania sie jak nawet ciebie tam nie bylo, gratuluje obdarzonego intelektu
avatar
No to gratuluje, za uwierzenie ze dostaniesz darmowego lboxa za wbicie 200 lvla, więcej chyba nie chce wiedziec
avatar
obiecal sam L box a L box którego mam zamiar zrobic na quescie to inna historyjka
avatar
nie obiecal pomocy
avatar
Jak masz mi pisac historyjke to zrób to na pv, ale jesli ma to byc jak to nizej, ze browarek jest oszustem bo obiecal Ci pomoc z lboxem gdzie ubil obie legendy to sobie daruj
avatar
Spoczko, chetnie opowiem całą sytuacje od początku pasuje ci ?
avatar
Czekaj, piszesz oskarzenia na jakiegos gracza i liczysz ze to wystarczy? Jak juz mam traktowac browarka jako jakeigos scamera jak to nazwales to chcialbym sie dowiedziec jednak co i jak a nie ze ktos cos powiedzial
avatar
To ja moze opowiem calą sprawe od początku