Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
w tym momencie mn prowokujesz, co jest zakazane...
avatar
Znajdz na to punkt regulaminu Uśmiech
avatar
I widzisz, kolejny raz piszesz publicznie o mnie coś.. Dalej niszczysz mi reputację ups
avatar
mnie naprawde nie obchodzi to co ty robisz i jak ty chcesz odbudować reputacje jak ty sie gościu zachować nie umiesz?
avatar
I nie, ja nie pisałem ze okradasz graczy, stałem na boku i czytałem o czym piszecie
avatar
Ale mnie to nie obchodzi, rozumiesz? xD
avatar
Sorry, jakbyś nie zauważył albo nie wiedział, od dłuższego czasu ( 2018-2019) moje zachowanie zmieniło się na serwerze nie znacznie... I reputacja się odbudowała w jakimś stopniu dla Twojej informacji... Także pisząc o mn bzdury tak jak jakiś typ wczoraj przy helperku że " Okradam graczy " publicznie, bez podstaw i dowodów niszczycie ją ... A ja dużo pracy włożyłem aby ja odbudować bo zrozumiałem sw błąd... Nie wiesz ile pomagam w pewnych sprawach administracji także sory, nie udzielaj się na temat mojej reputacji...
avatar
i ja Ci niszcze reputacje? juz sobie ją zniszczyłes odwalaniem na serwerze
avatar
jak moje zdanie nie ma wpływu na to czy grasz, to po co sie odzywasz w tym kierunku
avatar
I takie treści wiadomości jak napisałeś niżej, zachowaj dla siebie a nie ośmieszaj się publicznie... Bo raczej twoje proszenie abym nie wchodzil do gry, nie ma i nie będzie miało żadnego wpływu na to czy gram czy nie.. Także jak coś się nie podoba to sam nie graj a nie mówisz mi żebym przestał, skoro gram tu od początku....
avatar
Człowieku, masz jakiś problem do mnie to zachowaj go dla siebie albo wyjaśnij go ze mną, a nie publicznie niszczysz mi reputację na serwerze.. Nwm zazdrościsz mi osiągnięć i zdobytych przedmiotów i pokow czy co...
avatar
Gracz Raper proszony jest o niekorzystanie z komputera xD
avatar
Gracz Klaudian proszona o kontakt w grze... Raper
avatar
23:57 1 graczy online: smutno
avatar
Przepraszam za pomyłkę. Poprawny link to : https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3500
avatar
Sprzedam lalke mew
avatar
Juz mam odp
avatar
Witam, mogłby mi ktoś pomoc? nie wiem gdzie sie ustawic aby podsluchac rozmowe zespolu r quest: policjantka w cerulean z góry dzieki Oczko
avatar
wygasly zdjecia na l boxie
avatar
Wejdę na kompa ok 17 to Ci zaktualizuje poradnik xD