Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Wayne i wtedy też zakazano mi l boxa robic na Wayne ;/
avatar
@Shany Wiem byłem wtedy z tobą na l box xD
avatar
Wayne wiesz co bylo najlepsze xd? Mialem tylko terrora i inne zwykle poczki, terror bez skilli czekal na CDka bo 10 i 5 poszla, a tu jeb. Saffron xd
avatar
ograbił jego domek z różnych przedmiotów </3
avatar
@Shany tylko Ty dostales tp z l boxa do pc xD
avatar
A co cie teleportowal na lboxie ;d?
avatar
@bialy num :c
avatar
Elveres opluty, a ja ndala brak odszkodowania Smutny(
avatar
***** ps elvis przypominam ze od momentu jak sie dowiedzialem ze usunales poradniki w ciagu 1,5 godz dodalem 2 nowe ******
avatar
Najt jest opcja dodać do shoutboxa dawanie "like"? XDDD bo tu się komentarze o to proszą XD <3 J E
avatar
Skonczny ta chorobe zwana elveres...
avatar
Elveres xD Powiem też coś od siebie Uśmiech Nikt nigdy nie czytał nikomu PW oprócz ciebie, bo ty musiałeś wiedzieć kto na ciebie co pisze, moim zdaniem podchodzi to pod chorobę... Nikomu się nie chce, a wątpię by komukolwiek to przyszło do głowy, mamy trochę godności :/ Ja nie muszę podwyższać swojego ego na serwerze, wyrosłem z tego kilka lat temu. Wracając do tego, nic nie robimy? Musieliśmy wszystko zrobić od nowa (szmat czasu zygza poszedł się jebać), bo co? Fochnąłeś się , bo zygz zwrócił Ci uwagę? Wszystko co potrafiłeś, zawdzięczasz Zygzowi, to on ci wszystko pokazywał, a ty go wyzywasz od noobów? Jesteś kanalią! A, zapomniałem ci przypomnieć, że sam kazałeś graczom usuwać zrobione przez nich poradniki, bo nie spełniały twoich "wymagań". Nie pozdrawiam i zalecam, abyś znalazł sobie psychologa, ponieważ twoje "zaburzenia" powinno się leczyć. Bałbym się z tobą jakkolwiek zadawać. Nie pozdrawiam
avatar
Piszac cos o druidzie zeby znalazl sobie dziewczyne a nie tylko pokemonki. Uwazaj jak chlapiesz jezorkiem, bo sam grales dniami i nocami (testowales) przynamniej tak mowiles, ze ty to tylko na tescie siedzisz bo tam tyle roboty. Wyrzuciles swoje poradniki, pokazales tylko jakim wielkim Pan GM byles. Przez ta akcje zrozumialem ze jestes zwyklym pajacem ktory bedzie pracowal w szkole i gnebil ludzi za te marne 2k miesiecznie Uśmiech. Milego sprawdzania sprawdzianow, bo w kodowaniu i mapowaniu nie znajdziesz miejsca.
avatar
Hej Elvis, czy twoja duma nie szla zbyt wysoko? Moze chciales byc na rowni z zygzem, ale twoj umysl programowania byl stworzony tylko do poprawiania/buffowania pokemonow, szukaniu itemek i wywalaniu graczy z lboxa bo podobno malo robia i cyk do depo xd. Mialem w wczesciejszym zdaniu napisac ze robiles mapke, ale z tego co sam mi mowiles "Ten tunel z zagadkowymi teleportami na DA quest jest moja robota" wybacz ale robilem takie na tibii 8.1, 6 lat temu. Chciales kosic kase, ale to nie tutaj, moze i sie narobiles przy buffach testach itp. Ale z tego co sie chwaliles to dostales w kieszen bo nie robiles tego za typowo damski ch..
avatar
Fajnie, że nas odwiedzasz jeszcze Oczko wpadaj częściej pozdrawiam buziaczki <3
avatar
No Hej Elvis przyjacielu <3 Jak Night ma czytać cudze privy jak swoich mu się nie chce nawet xD
avatar
Szkoda się w sumie nad tym rozwodzić, mamy go z głowy i to jest najważniejsze.
avatar
Bardziej pasuje tutaj określenie "ćwierć-admin", chociaż nie wiem czy to nie za dużo.
avatar
Az dziw ze taki "ktos" mial tu admina xD
avatar
szybko odkryles ze szkoda czasu na ten serwer xD