Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban???
Offline lacki508
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 11
Liczba wątków: 6
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4
Napisano 16-11-2014, 01:26
Witam chciałbym się dopytać dlaczego nie moge się zalogować na swoją postać czy dostałem bana czy jak jak tak to proszę mi dokładnie wytłumaczyć za co. Pozdrawiam Lacki.

Offline Dark Light
#2
Ja tu tylko sprzątam
****



Liczba postów: 386
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 11
Napisano 16-11-2014, 01:32
Tak, dostałes bana, nie wiem czy tobie by sie spodobało gadanie na TS jednym serwerze a granie na 2. Temat uważam za wyczerpany, chcesz dalej prowadzić dyskusje to zapraszam na pw.


« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban-informacje Arti 0 4,432 18-11-2015, 00:19
Ostatni post: Arti
  Ban archez 1 6,327 13-07-2015, 23:07
Ostatni post: Stefan Krol Zydowski
  ban foscalor 5 10,672 24-06-2015, 11:26
Ostatni post: Egiliam
  Ban Kaszankonator 4 10,856 24-05-2015, 08:01
Ostatni post: NataNex
Kciuk w górę Niesłuszny ban. Bartosz 27 56,231 09-04-2015, 20:04
Ostatni post: Egiliam
  Ban regeon 24 49,485 13-03-2015, 21:34
Ostatni post: Egiliam
  Ban mmaattii555 1 6,146 06-03-2015, 19:13
Ostatni post: Egiliam
  Ban Zkiw123 1 5,678 03-02-2015, 16:58
Ostatni post: Egiliam
  Ban [kierpc00] Bartek84 3 8,216 01-02-2015, 09:42
Ostatni post: Egiliam
  [Ban] maciek 8 19,084 24-11-2014, 17:01
Ostatni post: Ashba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości