Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Helpera serwera
Offline Naxer
#1
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 12-09-2020, 12:11
Witajcie,

Z racji że z ostatniej rekrutacji został tylko Osadnik a jak sam napisał przydałaby mu się pomoc postanowiłem otworzyć rekrutację na stanowisko: Helper na naszym serwerze.
A więc do rzeczy, jeśli jesteś osobą komunikatywną, często jesteś online, jesteś charyzmatyczny i masz w sobie cierpliwość i chęć pomocy, to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Zgłosić się może każdy, pokaż, że to akurat Ty zasługujesz na to stanowisko. 

Zgłaszać swoją kandydaturę możecie w tym temacie, przekonując nas dlaczego to akurat Ciebie mamy wybrać na to stanowisko.

Osoby które nie chcą złożyć swojej kandydatury proszę o to aby się nie wypowiadały.

Rekrutacja będzie trwać do 23:59 dnia 18.09.2020





Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konkursu, w razie niewystarczających zgłoszeń lub braku chętnych.

Niedostępny Smiercionosny Smog
#2
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 12-09-2020, 12:23
1. Nick w grze : Raper Nick na Forum : Smiercionosny Smog
2. Imię Adrian
3. Gram na serwerze od czasów starej edycji Poke-Evo
4. Dlaczego Ja ??
Jestem pomocną, aktywną i komunikatywną osobą na serwerze. Poświęcam dziennie jakiś czas aby być w tej grze i pomagać ile się da. Ostrzegam graczy, którzy łamią regulamin że zostaną zgłoszeni do administracji jeśli nie zmienią swojego zachowania, a czasami zdarza się takich zgłosić, któremuś Adminowi wraz z dołączeniem dowodów w postaci ssa.. Posiadam dużą wiedzę na temat serwera i rzeczy, które na nim się znajdują, także myślę że jestem w stanie pomóc w każdej potrzebie. staram się zawsze wytłumaczyć wszystko tak aby ktoś mnie zrozumiał i mógł spokojnie prosić o kolejna pomoc... Zgłaszam swoją kandydaturę z racji że w poprzedniej rekrutacji nie zostałem wybrany gdyż zostały wybrane inne osoby na w/w stanowisko z pośród których, co poniektórzy sami zrezygnowali z pełnienia tej funkcji... Mam nadzieję że w tej rekrutacji uda mi się pokazać z jak najlepszej strony na serwerze Uśmiech pozdrawiam Patros

Offline Poke Polak
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 12-09-2020, 15:18
Witam,
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Helpera, poniżej zamieszczę swoje dane, oraz napiszę dlaczego to akurat ja miałbym zostać powołany na to stanowisko.
Imię: Igor
Nick: Poke Polak
Gram od: Sierpnia 2016 roku
Lvl: 193
Email: igo2006tv@gmail.com
Dlaczego akurat Ja ?
Jestem dość doświadczonym, długo grającym graczem, pomimo nie za wysokiego lvl (Wolę siedzieć w dp i rozmawiać z innymi, lub połapać pokemony).
Chętnie pomagam innym, np. zaczynającym grę, lub wracającym po długiej przerwie. (Niekiedy gracze, którym pomagałem kiedy zaczynali przebili mój lvl kilkakrotnie)
Nie było na mnie nigdy żadnych skarg, nie byłem nigdy karany.
To by było na tyle z mojej strony.
Pozdrawiam Poke Polak

Niedostępny Arek Bonaventura
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 12-09-2020, 16:31
Witam bardzo serdecznie, Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Helpera

Nick na serwerze: Arus Bonaventura.
Staż na serwerze: No już trochę będzie jakieś 5 lat z przerwą 2letnią.
Argumenty dlaczego akurat mamy Ciebie wybrać: W sumie całkiem dobre pytanie Duży uśmiech Ponieważ pomagam nowym graczom jak i stałym / długo wracający na naszą sieć *.* Pomagam również na kanale POMOC czy tam nawet w wiadomościach prywatnych jak czegoś nie wiedzą.
Miałem kiedyś posadę adminowską, polegała ona na tym że latałem sobie na niewidce i sprawdzałem całą mapę czy nie ma żadnych bugów, jak i siedzeniem w temple / depo i czekaniem aż ktoś coś się zapyta.





A teraz coś o mnie:
Mam na imię Kacper
Mam 18 lat
Interesuję się grami komputerowymi , sportem , motoryzacją jak i gotowaniem <3
Mam bardzo ciężki charakter tzn. Jak ktoś mnie zdenerwuję wielokrotnie to jestem w stanie coś głupiego napisać / powiedzieć
Cechy Charakteru:
Miły *do momentu aż mnie ktoś mocno nie zdenerwuje Duży uśmiech *
Zaufaną osobą *Przez wielu graczy na serwerze[b]*[/b]
Szczery do bólu *Jeżeli mi się coś nie podoba to od razu [b]powiem / napiszę[b]*[/b][/b]
A przede wszystkim SPONTANICZNY <3 [b]*Każdy chyba lubi spontaniczność  Diabeł [b]*[/b][/b]
[b][b]To tyle z mojej strony Śpiący  [/b][/b]
[b][b]Pozdrawiam Arus Bonaventura Opera [/b][/b]


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline Rexxoo
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 12-09-2020, 17:30
Witam Chciałbym się zgłosić na posade "Helpera"
Zacznijmy od nicku w grze to postać "Rexus" mój  char na którym gram to "Rexxoo"
No to tak sporo czasu przebywam na serwerze . pomagam w questach, na priv jeśli ktoś o coś spyta to pokaże gdzie jest np:
expowisko i sporo innych rzeczy .
Komunikuje się z Osobami na serwerze, 
Czasami jak ktoś mnie zdenerwuje ostro to powiem za dużo ( dlatego to ogarniam )
Mam 18 lat Uśmiech 
znajduje bugi Uśmiech odrazu pisze o bugu .
Gram troche na serwie i ogarniam dużo rzeczy więc myślę że nadaje się na stanowisko helpera .
Dziękuje mam nadzieje że wybierzecie dobrą osobe 
Trzymam kciuki Uśmiech 

Offline Czesia
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 11
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 428
Napisano 12-09-2020, 18:18
Moje hasło wyborcze to "Głosuj na Czesie bo inaczej skończysz w ciemnym lesie"

Gram na tym serwerze 2 lata i to co najbardziej mnie teraz kręci to pomoc w organizowaniu eventów.
Chcę bawić się z innymi w eventy a ranga (taka malusia, malusieńka) ułatwiłaby mi wykonywanie pewnych czynności.


Na samego Helpera takiego z krwi i kości raczej się nie nadaję, gdyż nie zawsze znam odpowiedzi, jeśli ktoś świeży mnie pyta. Już szybciej ( w tym jestem dobra) odsyłam ich do innych bardziej doświadczonych i znających się na tym.
Nie mam również tak wiele czasu jak moi przedmówcy, więc siedzieć i pilnować ludzi nie byłabym w stanie.
Jednak skupiając się na samych eventach czas którym dysponuje w zupełności by wystarczył.
Jeśli Administracja byłaby zainteresowana to ja chętnie, jeśli jednak uzna, że nie ma takiej potrzeby to Ja i tak będę z Tutorem organizować zabawy Oczko

Wszystkim kontrkandydatom życzę powodzenia (sobie również) < jak mawiają: "nadzieja umiera ostatnia"

pozdrawiam,
Czesia

Offline draen
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2020
Reputacja: 1
Napisano 15-09-2020, 00:21
[Obrazek: 5HqoE3Q.png]
Siema,

Postanowiłem napisać swoje podanie po namówienie kolegów, którzy sami mi powiedzieli; abym spróbował swoich sił;
Na samym początku chciałbym zaznaczyć że od niedawna zacząłem bardziej angażować się w serwer; przez co zacząłem podsuwać różne pomysły w stronę administracji, które by poprawiły rozgrywkę na serwerze;
Jak wiadomo, na serwer przybywają nowi gracze, którzy nie znają jeszcze zbytnio serwera przez co jest im trudno się odnaleźć.
Na szczęście ten etap mam za sobą przez co jestem w stanie gracza poprowadzić od zera tak aby, zyskał wiedzę która pomoże mu rozwijać swojego bohatera jak i jego wiedzę dot. serwera; którą bardzo bym chciał się podzielić.
Dodam parę słów od siebie  mam 19 lat, interesuję się piłką nożną jak i informatyką; nie poszerzam swojej wiedzy lecz bardziej rozwijam swoje zainteresowania jakimi są rozgrywki w trybie ONLINE; na co staram się poświęcać najwięcej czasu.

Na serwisie pokexgame pojawiłem się od niedawna; lecz moim zdaniem zdobyłem wystarczająca wiedzę, aby pomóc innym graczom rozpoczynającym rozgrywkę u nas!

Dzięki za przeczytanie podania, mam nadzieję że będę miał zaszczyt zasilić grono administracyjne!
  Pozdrawiam!                                                           

Offline Xeno
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 2
Napisano 17-09-2020, 14:03
Cześć chciałbym złożyć kandydaturę na helepra 

Imię ; Paweł 

Nick w grze ; yarys/xneo
 
Gram od starszej wersji poke-evo 

dlaczego akurat ja?-

jestem często online gram od starej wersji poke-evo
jeśli jestem w PC saffron i widzę początkującego pomagam
(to znaczy pokazuje gdzie jest expowisko na jego poziom wyjaśniam co gdzie jest) również pomagam w questach jak ktoś potrzebuje pomocy 



               To wszystko z mojej strony pozdrawia xneo   Anioł ?

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 Naxer 27 35,984 04-04-2021, 17:09
Ostatni post: Naxer
  Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 1 Naxer 6 13,828 21-03-2021, 14:40
Ostatni post: Tumek Roch
  Drugi etap rekrutacji na Helpera Naxer 29 44,313 25-09-2020, 22:40
Ostatni post: zashin
  Drugi etap rekrutacji na Helpera Egiliam 30 48,986 24-04-2020, 21:33
Ostatni post: Czesia
  Rekrutacja na Helpera serwera Egiliam 13 24,937 19-04-2020, 15:06
Ostatni post: Chesd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości