Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Algorytmy heurystyczne
Offline Pokemon Druid
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 30
Liczba wątków: 3
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 10
Napisano 19-04-2018, 23:37
Dzień dobry!
Od około 3 dni, po dłuższej przerwie, bardzo fajnie łowiłem sobie rybki, nawet wczoraj Wayne kickał mnie i pytał czy jestem, oczywiście przeszedłem próbę, bo jak już wiadomo tylko ręcznie łowiłem sobie rybki.

Przed kilkunastoma minutami dostałem bana, dodam, że uprzednio nawet nie otrzymałem wiadomości czy jestem przy kompie.
Jak można się domyślić, po ostatnim banie innego gracza spodziewałem się, że mogę zostać ukarany za niewinność, więc na wszelki wypadek cały czas nagrywałem łowienie obsem, dodatkowo zrobiłem kilka zdjęć, które przedstawiam poniżej.


A więc zaczynając od spamowania spelli:
Zdjęcia zrobione lapkiem(dlatego jest lustrzane odbicie):
[Obrazek: XPLgGvs.png]
[Obrazek: 9PjumUu.png]
Zdjęcie zrobione telefonem(słaba jakość, dlatego up są zdjęcia z lapka)
[Obrazek: tOeB7WN.jpg]

Oczywiście dodam, że mam klawiaturę mechaniczną, przez co blokując wykałaczkami hotkeye F8 i F12 ciągle je "klikam", a blokując wykałaczkę na hocie "end" ciągle używam wędki jako use with, więc cała moja rola w łowieniu to klikanie myszką.
Jeśli nadal ktoś nie rozumie jak to wygląda, to odsyłam do filmików poniżej.

Elveres miał wyczucie, bo akurat przerwałem nagrywanie OBSem chwilę przed banem, lecz na szczęście w porę je włączyłem na nowo.
Wstawiam filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xL_Vea5itfY

Tutaj jeszcze wstawiam filmik, gdzie pisałem z Ithem o tym, że przerywam filmik, bo w razie bana trudno mi będzie ciąć filmik ważący kilka GB, ciekawi mogą przewinąć filmik do startu i obejrzeć go od początku:

https://youtu.be/nZo0l9NtLas?t=9m10s

Jeśli zachodzi taka potrzeba, to mogę wstawić filmik z całego mojego połowu (około 2h).
Nie wiem, czemu na filmiku nie ma kursora, ale widocznie nie zaznaczyłem takiej opcji. Niemniej jednak wiele to nie zmienia, bo reszta jest widoczna Uśmiech

Na koniec jeszcze dodam, że pisanie jedną ręką, a klikanie drugą jest bardzo łatwe - polecam samemu spróbować, a jeśli ktoś jednak miałby do tego zastrzeżenia, to z chęcią nagram filmik jak to robię Język

Jeśli Administracja ma jeszcze jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem, a ze swojej strony tylko napiszę, że uwzględniając powyższe dowody chyba jasne jest, że żadnego bota nie używałem. Cóż to za czasy, że nie można sobie ręcznie połowić rybek i ciągle trzeba nagrywać swoją rozgrywkę OBSem Duży uśmiech

Pozdrowionka,
Pokemon Druid.


PS. Proszę o nie zamykanie tego wątku, ponieważ będę chciał poruszyć jeszcze jeden wątek Uśmiech


[Obrazek: eKwcrhu.png]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Wiadomości w tym wątku
Algorytmy heurystyczne - przez Pokemon Druid - 19-04-2018, 23:37
RE: Algorytmy heurystyczne - przez Ithuriel - 19-04-2018, 23:46
RE: Algorytmy heurystyczne - przez osadnik - 19-04-2018, 23:49
RE: Algorytmy heurystyczne - przez Ocelote - 20-04-2018, 00:10
RE: Algorytmy heurystyczne - przez Pokemon Druid - 20-04-2018, 14:47
RE: Algorytmy heurystyczne - przez Pokemon Druid - 22-04-2018, 18:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości