Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepiki
Offline OusterR
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 02-06-2014, 10:21
Witam Duży uśmiech
Wiem, że może trochę za dużo tych propozycji jak na jeden raz Duży uśmiech, ale w padłem na dość fajny i myślę, że w cale nie skomplikowany pomysł Oczko

Chodzi mi o to, aby zrobić możliwość stawiania swoich sklepików, tak jak na większości gier MMO. Można by dodać np. do sklepu u Marka jakąś rzecz, dzięki której można by postawić swój sklepik (mogła to by być np. jakaś karteczka z pozwoleniem na postawienie swojego straganu). Klikając na tą rzecz PPM (np. karteczkę) otworzyłoby się takie okienko jakby z depozytem, do którego wkładalibyśmy wszystko to co chcemy sprzedać, podając od razu cenę w dolarach (myślę, że od 1 dolara do max 999999 dolarów - 100 td byłoby ok). Potem wystarczy jeszcze tylko podać nazwę sklepu i kliknąć "Otwórz sklep", aby postawić swój stragan. Nasz wygląd zmieniłby się na takiego ludzika stojącego przy straganie, a każdy kto kliknie na nas PPM otworzy nasz sklep, mogą dokonać u nas zakupu. Zamykając sklep, wszystkie nasze przedmioty, które sprzedawaliśmy zostałyby automatycznie przeniesione do bagu (lub depo jeśli nie mielibyśmy miejsca) i by postawić nowy sklep musielibyśmy ponownie kupić pozwolenie na stragan u Marka Uśmiech

Zapomniałem jeszcze dodać, aby tych sklepów nie szło przesuwać przez innych graczy, a także otwierając sklep, abyśmy nie mogli chodzić i wypuszczać poka. I oczywiście by otworzyć sklep trzeba schować swojego poka (nie można też na nim siedzieć). I jeszcze jedna ważna rzecz. Aby szło przechodzić przez te sklepy (tak jak w PC można przechodzić przez graczy). To tylko po to, aby ktoś specjalnie nie zastawiał np. wyjścia z PC.

To tyle Uśmiech
Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem Uśmiech
Piszcie co uważacie o tym pomyśle Oczko
Ewentualnie jeśli czegoś nie dopowiedziałem, bądź macie trochę inny pomysł, piszcie Oczko

Pozdrawiam,
OusterR

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Wiadomości w tym wątku
Sklepiki - przez OusterR - 02-06-2014, 10:21
RE: Sklepiki - przez Wataha - 02-06-2014, 13:30
RE: Sklepiki - przez Ashba - 02-06-2014, 13:34
RE: Sklepiki - przez smoke - 02-06-2014, 18:45
RE: Sklepiki - przez Ashba - 02-06-2014, 21:11
RE: Sklepiki - przez smoke - 02-06-2014, 21:13
RE: Sklepiki - przez OusterR - 02-06-2014, 21:58
RE: Sklepiki - przez Voltix - 03-06-2014, 15:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości