Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwój pxg
Offline Rexxoo
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 28-07-2020, 02:15
Witajcie, pytanie mam w szczególności do graczy, ale też do administracji serwera między innymi do Egiliam, naxer, nightmare. Co dalej z rozwojem serwera?? Czy coś będziecie robić np dodawać coś nowego na serwer? Jakiegoś questa czy coś. 
Gracze wypowiedzcie się jak możecie co sądzicie o tym wszystkim? Może administracja zrozumie, bo narazie ma wszystko w dupie ☹️ przepraszam za wyrażenie ale taka prawda. 
Z mojej strony mogę powiedzieć że robią się pustki na serwerze...

Odpowiedz
Offline XeNoK
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 48
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 146
Napisano 28-07-2020, 12:06
Nie ma o czym mówić, temat wałkowany od paru lat i jak widać bez efektów póki co

Odpowiedz
Offline Rexxoo
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 28-07-2020, 12:46
(28-07-2020, 12:06 )XeNoK napisał(a): Nie ma o czym mówić, temat wałkowany od paru lat i jak widać bez efektów póki co
Rozumiem, ale może jak cały serwer się wypowie to może administracja ruszy swoje 4 litery i coś zrobi.

Odpowiedz
Offline Rumunek
#4
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 28-07-2020, 14:29
Ja to się nie wypowiem, nie odblokowałem jeszcze całości contentu dostępnego na mój przedział poziomowy.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 28-07-2020, 14:34
Ale tu się wypowiadają ciągle jedne i te same osoby i jest ich raptem (poniżej) 10, więc co one mogą napisać nowego żeby tu się coś zmieniło?

Jak już tak chodzi o questy itp. to ten quest na 400lvl wstępnie sobie junior na dzień dziecka zaplanował i byłaby na to szansa gdyby nie było totalnej amatorki i robienia czegoś dokładnie tak samo źle X razy, później był kolejny luźny termin, ale ch** bombki strzelił i od tamtej pory nawet nie chce mi się wysilać i dopytywać po 50 razy "kiedy i co" będzie zrobione w końcu, bo nie na tym polega współpraca (tzn. tutaj jak widać "polega" ale nic z takiej współpracy).
Ja swoje zrobiłem, teraz junior musi zrobić to co ma ładnie rozpisane i będzie można brać się za kolejny kroczek a kiedy to nastąpi? Na to pytanie...
To tak ogólnikowo, bez jakichkolwiek szczegółów questowych.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Naxer
#6
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 28-07-2020, 19:33
Pojawił się mały problem jak już Ithuriel wspominał i nie dawno formatowałem laptopa a zapomniałem że cały dostęp pliki itp mam z obecnych danych dziś zacząłem przywracanie systemu do stanu poprzedniego i wieczorem jak wrócę z pracy powinno być już przywrócone

Odpowiedz
Offline Kanopus
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 28-07-2020, 20:20
(28-07-2020, 02:15 )Rexxoo napisał(a): Witajcie, pytanie mam w szczególności do graczy, ale też do administracji serwera między innymi do Egiliam, naxer, nightmare. Co dalej z rozwojem serwera?? Czy coś będziecie robić np dodawać coś nowego na serwer? Jakiegoś questa czy coś. 
Gracze wypowiedzcie się jak możecie co sądzicie o tym wszystkim? Może administracja zrozumie, bo narazie ma wszystko w dupie ☹️ przepraszam za wyrażenie ale taka prawda. 
Z mojej strony mogę powiedzieć że robią się pustki na serwerze...

Pisząc ten post narobiłeś się więcej niż administracja przez ostatni miesiąc - smutne ale prawdziwe
A jeszcze smutniejsze jest to, ze ludzie wierza i maja nadzieje, ze cos sie tu zmieni na lepsze. By byla szansa na zmiane to potrzebny jest ktos ogarniety w administracji.

@naxer  niedawno*  bo nie z przymiotnikami piszemy razem O matko


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Rexxoo
#8
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 28-07-2020, 21:15
No dobrze więc administracjo kiedy coś nowego?
Bo jak narazie to nie widać nic.
Ithu, jako jedyny wykonał pracę w 100% zrobił mapy obiecał zrobił.
Ale widać że administracja więcej mówi niż robi... No cóż taka prawda. Gracze nic nie zrobią bo to jest wszystko zależne od administracji.
Więc administracjo teraz odpowiedzcie szczerze. Kiedy możemy się spodziewać czegoś nowego na serwerze. Bo jak nic nie będzie robione to serwer spadnie na psy. Czekamy na odpowiedź od nightmare, naxer, Egiliam.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#9
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 28-07-2020, 22:19
Tak dla sprostowania, ja żadnych map nie robiłem, tylko lekkie poprawki (nie mówimy tu oczywiście o premce). No i przede wszystkim, nic nie zrobiłem w 100%, bo miałbyś to na servie.
Terminu to Ci junior raczej nie poda (chyba, że chce mnie wkur...), bo mamy prosty układ - będzie to będzie, ale żadnego terminowego obiecywania, tego tutaj było już zdecydowanie za dużo. No chyba, że chciałbyś zobaczyć "Quest będzie na dzień dziecka", "Będzie w lipcu" i rozczarować się tak kolejne 30 razy.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Rexxoo
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 28-07-2020, 22:39
No rozumiem ithu,  czekam aż się wypowie cała administracja.. Bo jak robi się serwer to się do końca o niego dba  Smutny . Ale no luzik poczekamy z kolejny rok jak będzie online od 0 do 1 osoby. Trzeba zadbać o dobroć serwera.. Żeby ludzie grali. Wiem że ja mam gówno do gadania. 

Odpowiedz
Niedostępny Arek Bonaventura
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 29-07-2020, 15:29
(28-07-2020, 22:19 )Ithuriel napisał(a): Tak dla sprostowania, ja żadnych map nie robiłem, tylko lekkie poprawki (nie mówimy tu oczywiście o premce). No i przede wszystkim, nic nie zrobiłem w 100%, bo miałbyś to na servie.
Terminu to Ci junior raczej nie poda (chyba, że chce mnie wkur...), bo mamy prosty układ - będzie to będzie, ale żadnego terminowego obiecywania, tego tutaj było już zdecydowanie za dużo. No chyba, że chciałbyś zobaczyć "Quest będzie na dzień dziecka", "Będzie w lipcu" i rozczarować się tak kolejne 30 razy.

Piszesz że macie prosty układ cyt *będzie to będzie* ludzie na słowo * BĘDZIE TO BĘDZIE* Czekaja już z pare lat O matko Kiedy był ostatni update? chodzą pogłoski na serwerze że update miał być, a więc zapytam prosto Gdzie on do ch*ja jest? zgadzam się z Rexxoo cyt: *Dużo mówią mało robią*. Ach ta administracja ciągle z czymś / kimś ma problem. Pomódlmy się żeby im to na dobre wyszło Smutny Szczerbol


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Offline Naxer
#12
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 29-07-2020, 15:33
Update - Aktualizacja według słownika angielsko-polskiego tak więc jest to pojęcie względne wystarczy że poprawiamy jakiś błąd, aktualizujemy silnik gry, modyfikujemy klienta i jest już update a co do nowości to wyżej już napisałem.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#13
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 29-07-2020, 17:15
(29-07-2020, 15:29 )Arek Bonaventura napisał(a): Piszesz że macie prosty układ cyt *będzie to będzie* ludzie na słowo * BĘDZIE TO BĘDZIE* Czekaja już z pare lat O matko Kiedy był ostatni update? chodzą pogłoski na serwerze że update miał być, a więc zapytam prosto Gdzie on do ch*ja jest? zgadzam się z Rexxoo cyt: *Dużo mówią mało robią*. Ach ta administracja ciągle z czymś / kimś ma problem. Pomódlmy się żeby im to na dobre wyszło Smutny Szczerbol

Sam byłem w tej grupie, która czekała parę lat na upka, więc pisać mi o tym nie musisz. Ale to tylko potwierdza, że "będzie to będzie" jest lepsze niż jakakolwiek konkretna obietnica, bo dostając info napalasz co raz bardziej a jak przychodzi obiecany termin to jesteś w ciemnej... W drugim przypadku nie wiesz tak na prawdę czy coś Cie czeka ani tym bardziej kiedy, bo dowiesz się o tym/zobaczysz jak już (o ile w ogóle) będzie.

(29-07-2020, 15:33 )Naxer napisał(a): Update - Aktualizacja według słownika angielsko-polskiego tak więc jest to pojęcie względne wystarczy że poprawiamy jakiś błąd, aktualizujemy silnik gry, modyfikujemy klienta i jest już update a co do nowości to wyżej już napisałem.


Takie gadanie wkur... najbardziej, bo to nic innego jak wytłumaczenie dla lenistwa i to na większości serverów. Brak umiejętności można zrozumieć, ale lenistwa ni chu...
Każdy doskonale wie co to tak na prawdę jest update, ale też każdy wie w jakim kontekście tutaj się używa tego słowa.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Rexxoo
#14
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 29-07-2020, 18:19
Czyli wnioskując administracja ma lenia, bo im się nie chce.. 

Odpowiedz
Offline Kanopus
#15
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 29-07-2020, 21:00
Chetnie sie sam dowiem co to za poprawy bledow i aktualizacje skoro ostatnia byla ponad 2 miesiace temu xD

https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2712


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Rexxoo
#16
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 29-07-2020, 23:13
Egiliam wypowiedź się na temat tego wszystkiego 
Bo cały czas naxer pisze, może ty masz coś do powiedzenia..
Jesli nie to nie pisz Uśmiech 

Odpowiedz
Offline Krzysiuxd
#17
Początkujący
**



Liczba postów: 37
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 3
Napisano 01-01-2023, 00:07
cięzki temat ajajajj




ESSA ROAD TO 500LVL!!
[Obrazek: RLtiyaa]
Odpowiedz
Offline marek97
#18
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2023
Reputacja: 0
Napisano 16-02-2023, 00:31
co zrobić

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości