Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hmmm
Offline Vatasha
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 40
Liczba wątków: 10
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 25
Napisano 05-09-2016, 23:43
Witam z tej strony Vatasha z nudów wymyśliłem kilka proppzycji. OCEŃCIE JE SAMI !!! Uśmiech

1. Dodanie kilku nowych questów na outfity niby nic wielkiego ale myślę że te dostępne na serwerze już każdemu się znudziły i chciałby jakoś wyróżnić się nowym outfitem...

2. Dodanie na serwer nowych poke balli a mianowicie kilka typów gdzie każdy miałby zastosowanie przy innym typie pokemona np:
-Wodny Poke Ball 5% szansy więcej na złapanie wodnego typu
-Mroczny Poke Ball 5% szansy więcej na złapanie pokemona ducha
Rozumiecie pewnie już co mam na myśli... Więc nowe balle byłyby dostępne w questach oraz w sms shop'ie...

3.Wprowadzenie kont premium na serwer.
Mam na myśli dodanie 3 rodzajów subskrypcji dzięki którym gracz dostałby różne bonusy.
* Konto Szmaragdowe 10/20/30 dni - Bonusy : Darmowy wstęp na wyspę premium u NPC. Mniejszy czas odnowienia teleportacji -10%. Bonus Exp 2%.
* Konto Rubinowe 10/20/30 dni - Bonusy : Darmowy wstęp na wyspę premium u NPC. Mniejszy czas odnowienia teleportacji 20%. Bonus Expa 5%
*Konto Diamentowe 10/20/30 dni - Bonusy : Darmowe wejście na wyspe premium u NPC. Mniejszy czas odnowienia teleportacji 30%. Bonus Expa 8%. 

4. Dodanie na serwer NPC którego zadaniem jest zmiana podpisu właściciela pokemona kosztem 10% z poziomu pokemona.

To na tyle Uśmiech Czekam na wasze opinie Uśmiech

Odpowiedz
Offline Davin
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 06-09-2016, 00:24
Pomysły ciekawe lecz bonusy do expa i zmniejszenia czasu na tp do wymiany.

Rano się nad tym zastanowię i podam swoje propozycje na podmianę bonusów.

Odpowiedz
Offline pw1602
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 25
Liczba wątków: 4
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 20
Napisano 06-09-2016, 00:45
1. Jestem za.
2. Czy ja wiem. Jeśli już dodać to nie takie duże bonusy, aby nie było też tak bardzo łatwo Oczko Może zamiast tego bonusu do złapania dodać bonus do obrażeń czy coś w tym stylu?
3. Konta premium... Trochę P2W jakkolwiek to brzmi. To trzeba bardzo dobrze przemyśleć Oczko

Ogólnie to bym póki co poprawił błędy niż dodawał więcej Duży uśmiech


[Obrazek: 6kjMVe0.png]
Odpowiedz
Offline Vatasha
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 40
Liczba wątków: 10
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 25
Napisano 06-09-2016, 01:01
Nie wiem kim jesteś ale musze przyznać że to co napisałaś to prawda leci +

Odpowiedz
Offline gookuu12
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 3
Napisano 06-09-2016, 09:51
zucimnjf to co zobaczyłem na screenach normalnie zachęciło mnie do gry na takim serwerze, oczywiście chciałbym zobaczyć to na polskim i to bardzo. + leci Uśmiech.

Odpowiedz
Offline zucimnjf
#6
Banned



Liczba postów: 36
Liczba wątków: 6
Dołączył: Jul 2016
Napisano 06-09-2016, 10:59
Zobaczcie na zagraniczne serwery,non stop nowości cały czas nowe zadania,mapy,eventy cały czas coś nowego do wszystkiego muzyka i dźwięki do wszystkiego interaktywne interfejsy,nowe skille,do nich też,co rusz to nowe mapy nowe itemy i questy obrazki pokemona przy ballach a nawet emocje i odczucia poków ostatnio nawet gdzieś na filmie widziałem że pokemony których używamy domagają się od nas jedzienia,różne boostery i wspomagacze,różne skórki do clienta,już nawet nie chce wspominać o nowych generacjach pokemonów które razem dają ponad 700+ poków na mapie.
Chciałbym aby to zagraniczni gracze grali u nas a nie odwrotnie. 

Nawet najgorsza nowość jest lepsza niż brak nowości.  Oczko

@edit
czemu usunęliście post ze zdjęciami to tylko przykłady z których warto brać przykład,niczego nie reklamuje a nawet jeśli ktoś to tak odebrał to w regulaminie nic o tym nie ma, więc nie rozumiem po co to ostrzeżenie,sam wolę grać tutaj bo nigdzie nie gra się tak dobrze jak ze swoimi nie musząc tracić połowy czasu na korzystanie z translatora by zrozumieć choć 10% z brazylijskich paplanin xD

Odpowiedz
Offline gookuu12
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 3
Napisano 06-09-2016, 11:43
Dokładnie Uśmiech.

Odpowiedz
Offline pw1602
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 25
Liczba wątków: 4
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 20
Napisano 06-09-2016, 12:50
Wszystko spoko tylko nie wiem, jak jest tutaj (ile osób zajmuje się kodem źródłowym), ale do tego też potrzebna ekipa i umiejętności, a nie ma też co dodawać nowych rzeczy na razie skoro klient nie jest w 100% sprawny, bo może też to przysporzyć problemów i dodać nowych bugów, jak to robi Cipsoft Język


[Obrazek: 6kjMVe0.png]
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 06-09-2016, 18:54
!,2 spoko jestem za. 3,4 to nie jest dobry pomysł. Exp nie jest trudny nie oszukujmy się, a premium można kupić na dzień wstępu bilet, zmienić aby można było kupić na więcej np 3-5-7dni. Zamiana podpisu pokemona to jest hańba dla kolekcjonerów. Niektórzy specjalnie łapią robią shiny poki aby mieć swój własny podpis oraz własną kolekcje. Np masz Aero z boxa podpisujesz, że złapałeś (wylosowałeś) i gdzie tu sens łapania tego poka? Po co by się łapało poki skoro i tak nikt tego nie robi dla zysku.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości