Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepiki
Offline OusterR
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 02-06-2014, 10:21
Witam Duży uśmiech
Wiem, że może trochę za dużo tych propozycji jak na jeden raz Duży uśmiech, ale w padłem na dość fajny i myślę, że w cale nie skomplikowany pomysł Oczko

Chodzi mi o to, aby zrobić możliwość stawiania swoich sklepików, tak jak na większości gier MMO. Można by dodać np. do sklepu u Marka jakąś rzecz, dzięki której można by postawić swój sklepik (mogła to by być np. jakaś karteczka z pozwoleniem na postawienie swojego straganu). Klikając na tą rzecz PPM (np. karteczkę) otworzyłoby się takie okienko jakby z depozytem, do którego wkładalibyśmy wszystko to co chcemy sprzedać, podając od razu cenę w dolarach (myślę, że od 1 dolara do max 999999 dolarów - 100 td byłoby ok). Potem wystarczy jeszcze tylko podać nazwę sklepu i kliknąć "Otwórz sklep", aby postawić swój stragan. Nasz wygląd zmieniłby się na takiego ludzika stojącego przy straganie, a każdy kto kliknie na nas PPM otworzy nasz sklep, mogą dokonać u nas zakupu. Zamykając sklep, wszystkie nasze przedmioty, które sprzedawaliśmy zostałyby automatycznie przeniesione do bagu (lub depo jeśli nie mielibyśmy miejsca) i by postawić nowy sklep musielibyśmy ponownie kupić pozwolenie na stragan u Marka Uśmiech

Zapomniałem jeszcze dodać, aby tych sklepów nie szło przesuwać przez innych graczy, a także otwierając sklep, abyśmy nie mogli chodzić i wypuszczać poka. I oczywiście by otworzyć sklep trzeba schować swojego poka (nie można też na nim siedzieć). I jeszcze jedna ważna rzecz. Aby szło przechodzić przez te sklepy (tak jak w PC można przechodzić przez graczy). To tylko po to, aby ktoś specjalnie nie zastawiał np. wyjścia z PC.

To tyle Uśmiech
Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem Uśmiech
Piszcie co uważacie o tym pomyśle Oczko
Ewentualnie jeśli czegoś nie dopowiedziałem, bądź macie trochę inny pomysł, piszcie Oczko

Pozdrawiam,
OusterR

Odpowiedz
Offline Wataha
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 70
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 02-06-2014, 13:30
Może żeby nie było chaosu w depo lub przed depo zrobić że można tylko sklepik postawić w PvP a co do pomysłu to bardzo fajny mi się podoba.

@edit
Market był by najlepszym rozwiązaniem bo z tymi sklepikami to trzeba zrobić nowe grafiki bo prawdopodobnie nie ma takich spritów a tak to dajesz pokebalal z pokemonem w srodku np Feraligatr wybierasz tam w zakłądce Feraligatr dajesz oferte i czekasz aż ktoś kupi i można iść expić albo po prostu wyjść z gry.

Odpowiedz
Ashba
#3
Gość



 
Napisano 02-06-2014, 13:34
Najfajniejszym rozwiazaniem byl by maret znany z tibi, trzeba by jedynie przeniesc caly ten system z nowszej dystrybucji TFS to wprowadzine bylo w 9.xx tibi jak sie nie myle, po stronie clienta tylko dostosowac to pod pokemony.

Oraz myslalem nad dodaniem Banku jak w tibi i tam znajdowala by sie kasa za sprzedane przedmioty.


Wyglada to mniej wiecej tak:

[Obrazek: kdMS4aR.jpg]

Odpowiedz
Offline smoke
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 02-06-2014, 18:45
Wataha dobrze mówi. Fajnie by było zrobić taki rynek gdzie tylko tam byłoby można stawiać te stragany.

Odpowiedz
Ashba
#5
Gość



 
Napisano 02-06-2014, 21:11
(02-06-2014, 18:45 )smoke napisał(a): Wataha dobrze mówi. Fajnie by było zrobić taki rynek gdzie tylko tam byłoby można stawiać te stragany.

Market jest prosty i dzaiala jak allegro Duży uśmiech


To o cyzm mowisz za bardzo przypomina mi metina..

Odpowiedz
Offline smoke
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 02-06-2014, 21:13
No w sumie prawda w tibie się to bardzo dobrze sprawdza.

Odpowiedz
Offline OusterR
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 02-06-2014, 21:58
Ashba, całkiem fajny pomysł z tym rynkiem Oczko
Przynajmniej nie trzeba byłoby stać i czekać na klienta Uśmiech
Jeśli byłoby możliwe, by przenieść to do poke evo, to zapowiada się na bardzo ciekawe update'y Uśmiech

Odpowiedz
Offline Voltix
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 14
Liczba wątków: 6
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: -2
Napisano 03-06-2014, 15:53
Myślę, że to dobry pomysł Duży uśmiech


[Obrazek: LBK.jpg]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości