Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ja to bym tego Xenoka od razu zbanowal za to, ze rozkazuje sobie administracji co ma robic xD
avatar
Zeby Inoue dac bana, to sie Egi nie wachałes ani troche, ale tutaj to jakas glebsza sprawa chyba. Na priv nie odpisales, bo chyba logicznego wyjasnienia co on tu jeszcze robi nie ma, poza tym, ze poraz kolejny nie macie jaj wziac spraw swoje rece. I jak dla was za takie zachowanie dawanie warnów czy jakichs innych pierdół które nic nie znacza to naprawde smiesnze
avatar
Codziennie porpawiasz mi humor <3
avatar
Jedyne z czego sie teraz smieje to z ciebie xD
avatar
I naprawde nie wiem jak on tam wam musial stópki lizac zeby dalej tu zostac, ale to jest załosne
avatar
Ja to tylko powtórze On sie teraz wam i nam bedzie smial w twarz, ze robi samowolke obrazajac wszystkich dookola i nikt z tym nic nie robi
avatar
@XeNoK <3 Jaki masz problem kochaniutki? xD
avatar
Ktos mi wytlumaczy co on tu jeszcze robi? @Egiliam @Thcs
avatar
@Tarble Rumunek mial na mysli ze masz zrabana opinie na serwie no i ma chlopak racje Uśmiech
avatar
Kto to jest chesd? xD
avatar
Stawiam, że chodzi o to, że w grze masz Heniu a tutaj Tarble. Nie ma sensu tego drążyć.
avatar
przetlumaczy mi ktos ten bełkot ? 18:57 Rumunek Pokemaniak [152]: Fajna masz opinie, ale mogles pisac z maina. Po co sie bawic w taki cyrk
avatar
Kto to jest rakkeri? xD
avatar
Gz
avatar
17:50 Przedmioty z Mew: Lalka Mew, 14 Kul przyszłości.
avatar
On sie teraz wam i nam bedzie smial w twarz, ze robi samowolke obrazajac wszystkich dookola i nikt z tym nic nie robi
avatar
Junior ja nie wiem po co Ty sie mu w ogole tlumaczysz, takiemu sie wlepia bana i tyle, a nie pozwalac zeby po takim zachowaniu wszystko uchodzilo plazem, Jak bedziecie tak postepowac to taki cwierc graczy trolli bedzie wiecej, którzy nie beda okazywac wzajemnego szacunku ani graczom ani administracji, bo i tak nie zostana powaznie ukarani
avatar
Rakkeri, po 1. Nie jestem tu dla Ciebie i wiadomo jest nie od dziś że mamy taki czy inne narzędzia do sprawdzania wszelkich naruszeń. Po 2. Było wiele zgłoszeń że masz nabita rekrutację nawet dostałem screena od Bayharbutchera gdzie piszesz "reputacja za reputację?". Po 3. Chcesz mojej rezygnacji? Proszę bardzo ja mogę zrezygnować tylko potem nie płacz że nikt nie robi eventów, nikt nic nie dodaje, nikt nic nie naprawia. Tyle w temacie wszelkie sprawy do mnie pisz na priv.
avatar
gzgzgz Uśmiech
avatar
@XeNoK dzieki Duży uśmiech jeszcze karta xD