Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Postaram się to rozwiazac jak było w planach od początku tj. Kupujesz item który po użyciu teleportuje Cię w to miejsce i znika + respi randomowego poka
avatar
Ale nie zrozumiałeś mnie chyba dobrze xD każdy relog itp, wywala cię z respa
avatar
dla mnie spoko, bede wchodzil o 5 rano i siedzial caly dzien Duży uśmiech
avatar
Dramat z tym rare.. najlepsze wyjście byłoby takie, że się wchodzi w teleport gdzie jest resp tego poka, i nikt inny nie wejdzie w to do póki ktoś nie wyjdzie...
avatar
Resp rare poka pod nosem i to jeszcze bez żadnego "minimum wymaganego", nie no, genialnie [*]
avatar
albo dzwignia, ktora respi pokemona i mozna jej uzyc co x minut
avatar
wystarczy zrobic tak jak np. na mr mime, ze mozna tam normalnie stac i czekac na respa a nie co chwile wbijac w tp blokujac tym respa
avatar
Dobra chyba znalazłem rozwiązanie waszego problemu jutro wszystko postaram się ogarnąć na testowym i w razie czego to zmienię
avatar
Jak sie ludzie naucza uprzejmości i sprawiedliwosci, to nie bedzie wojny, ale z tym może byc cięzko niestety Język
avatar
I na co ten tp już jest wojna o nic
avatar
Gdyby to byl jeszcze jakis stack podobnie jak na absolu... a nie ze ktos co chwile wbija i blokuje tym respa. Nieprzemyslana nowosc.
avatar
@Ithuriel A co chcialbys? Język
avatar
Zgadzam się z Pitochem ten teleport jest bez sensu kompletnie
avatar
A Ty emeryturę zawiesiłeś czy jak?
avatar
pozdrawiam cieplutko Uśmiech
avatar
13:21 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Eevee! W sumie to już 1.
avatar
@pitoch to teleport mogę usunąć
avatar
ten teleport nie ma sensu bo nie da sie bic poka x razy bo co chwile ktos wbija i sie wpieprza...
avatar
Thcs priv xd
avatar
trochę też to nieprzemyślane... przecież jak będzie 15 osób online, to nie ma szans żeby Ci nikt tego nie wybił...