Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
#Rumunekzamurem
avatar
To że powiecie kto dostał unbana itp nie znaczy że on też dostanie... O tym decyduje administracja nie gracze... Było wiele osób co miało delete i dostali unbana, i są też tacy co go nie dostali i nie płaczą...
avatar
Jak to się mówi... Każdy uczy się na błędach ^.^
avatar
#UnbanRumunek
avatar
Pamiętam te czasy co Xneo i Krzychu mieli delete, jedni spłakani na discordzie drudzy poprzez prośbę dostali UB xD #UnbanRumunek , Administracjo porównajcie sobie te czyny co robił Xneo i Krzychu a co robił Rumunek, bądźmy sprawiedliwi ;-;
avatar
Osadniklan zastanowiłeś się już kiedy UB dla mnie?
avatar
ktos dzis lb
avatar
Ale jakby tak wywalić ogniste całkowicie z mapki a dać tam dragonity to będzie płacz, że sui tego skilla mógł mieć. Dlatego pisanie że spell jest useless to jakieś nieporozumienie.
avatar
Czyli on nie jest useless, tylko tobie się nie przydaje.
avatar
Tak poza tym. Sprzedam mewtwo 100 lvl bez podpisu za 1.2k pp badz 120 blyskow
avatar
Na premke nic nie powiem bo teraz to jest premka a nie pobugowana cala jak wczesniej
avatar
Kazdy interpretuje inaczej w sumie.
avatar
Imo to tylko wysmiali twój argument a nie sie spinają xd
avatar
ale tylko dalem propozycje i sie napinaja nie wiem po co
avatar
Jak dla mnie jest useless ten skill bo komu by sie chcialo isc expic na dragonitki skoro sa muki/charizardy i tyrki
avatar
sheer cold działa równiez w miare dobrze na snorlaxy, które sa bardzo blisko pc premki, no chyba, ze oczekujecie ze kazdy skill bedzie one shotowal pokemony
avatar
Xenok ja wiem ale one serio kawal drogi zajmuja
avatar
Kanopus odkrylem 100% mapki od nowa w 3 tygodnie wraz z cala woda tylko pisalem ogolnie.
avatar
skoro działa na konkretny rodzaj pokemonów to nie jest useless. Gra jest tak prosta, ze sie 200 lvl wbija w jeden dzien bez jakichkolwiek legend a tu dalej cos nie pasuje xd
avatar
Tylko Bayu napisal o dragonitach to napisalem ze sa daleko.