Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ktoś na solówke? Uśmiech
avatar
arusia nie wliczaj, kretyn
avatar
Rocket Blastoise i ja
avatar
Siema, grają tu jeszcze jakies szefy ?
avatar
niestety jak ktoś jest pajacem i daje ignore w grze to trzeba działac, moze jeszcze uda sie go naprostowaćUśmiech)
avatar
O tutaj też ta rozmowa szła widzę
avatar
przykre ze juz na fb Cię znalazłem, 25 minut roboty ;3
avatar
czekam na wiadomosc od Ciebie na forum;3 kozak w necie p.da w świecie, strzał i nie ma cie psie elo
avatar
Będziemy czekali z niecierpliwością na twój powrót <3 :'(
avatar
https://zapodaj.net/a13a04858c1fa.png.html Bardzo dobrze zrobiona administracja, ze za wyzywanie na PV jest ostrzezenie za latanie na kims na respie i celowe utrudnianie mu expa juz nie ma nic, u AJAJAJ - żal mi was a Ciebie aruś czekam na wiadomosc na forum z miejscem datą godziną i nawet mi swojego fejsa mozesz wysłac będzie mi ciebie łatwiej złapać, póki synek nie dostanie konsekwencji za swoje zachowanie ja kończę grę
avatar
jestem na 99% pewien ze w realu na klatę wyciskasz max 30, a ostatnio na treningu sportów walki byłeś 12 lat temu w przedszkolu
avatar
Mmm wyczułem dojrzałość w tobie❤️ V2 #Carbonaura
avatar
jak masz jakiś problem do mnie skontaktuj sie ze mną na priv ustalimy dogodną porę spotkania się w realu pokazesz swoje umiejętnosci inne niz tylko granie w pokemony i płakanie na czacie
avatar
za co? poza tym mogę nawet konsekwencje przyjąc na klatę, bylebyś Ty debilu nie czuł się bezkarny, cały serwer wie jaki jesteś, jestes taką hieną a Twój brat to juz w ogóle, umowieni na 323 TD, daje mu 312 i mówie ze zaraz doniosę, on NIE NIE TERAZ DAWAJ BO IDE EXPIĆ SZYBKO, tak leciałem szybko ze dałem mu 332 i hiena nie dał, połasił się o 10 TD, jesteście takimi hienami - jak komus zabraknie to nie puscicie, ale jak ktos wam da za duzo to mu nie oddacie, szkoda mi sie kłocić o 9 - 10 TD
avatar
Problem jest taki że parę dni temu bodajże 2 lub 3 dni temu lizales mi dupę żebym Ci cokolwiek sprzedał xD Nie sprzedałem Ci błyskow i cukierków to teraz płacz na całego
avatar
Dałem Ci ignore bo nie chce mi się słuchać twojego płaczu i wypocin na pc xD debilu poza tym licz się z tym że ty również zostaniesz pociągnięty konsekwencjami lulz DZBAN ALERT DZBAN ALERT
avatar
przykre ze prywatne rzeczy musimy wynosić na światło dzienne ale jak nie potrafisz się zachować, to zapraszam na RL tibię, zrównam cię z ziemią drugi raz, zapraszam spotkajmy się w realu z chęcia również zrównam cię z ziemią, jestes piwniczakiem i nie istniejesz na tym serwerze, udajesz zdystansowanego a bolą cię moje słowa synku, naucz sie jeszcze duzo
avatar
a ty juz płaczesz ignore ignore, standardowa procedura
avatar
wiesz, wydaje mi się ze administracja idzie tokiem myslenia "nie kąsaj ręki, która cię karmi" ale tu są bardzo jasne dowody na to, ze przeginasz pałę a ja cie tylko zrównałem z ziemią tymi wiadomosciami na PV:3
avatar
Ojejciu :< smutne bardzo smutne :<