Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Report
Offline Stefan Krol Zydowski
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 21:20
Witam wszystkich, jestem zniesmaczony reakcją członka administracji i jego tłumaczeniem swojego "rozumowania"

Poniżej zamieszczam linki kierujące do Screen Shot'ów rozwijających powyższą myśl.
[Obrazek: elvepng_qxqqxxx.png]
[Obrazek: elve-2png_qxqqxxe.png]

Natomiast genezą ów rozmowy jest zamieszczenie przeze mnie poniższego "ss'a"  którego zamieściłem na tym  forum w sposób zabawny, z uwagii na śmiech który u mnie wywołała ta pseudo wyszukana obraza.

[Obrazek: HOOLSIKpn_qxqqxxa.png]


Z mojego punktu widzenia biorąc pod uwagę, że jest to forum poke ots'a PokeXGames, a nie jakieś publiczne poważane forum. Nie zrobiłem nic niestosownego ;Oczko   Co więcej całość rozmowy z Graczem/Adminem ( nie mam pojęcia jak mam tę osobę określać.. za mojej kadencji senior tutora gracz który awansował do rangii w której mógł tworzyć itemy jednoczenie podejmował się porzucenia gry jako normalny gracz).

Tak więc PROSZĘ nie wprowadzajcie komunizmu na mojej uubionej grze nad którą przesiedziałem ostatnie 4 lata i wytłumaczcie graczo-adminowi co znaczy "mieć dystans" jak również, że "posada" Administratora GRY nie czyni z niego HANSA.

Pozdrawiam ADMINISTRACJE i wszystkich graczy, kłaniam się nisko (nie klękam).
Chcę również dodać, że całość postu nie jest w żadnym stopniu wyśmianiem kogokolwiek. Wyrażam tu swoje zdanie/zniesmaczenie w sposób w pełni naturalny. W przypadku jak zostanę ukarany w jakikolwiek sposób (w grze / na forum / po przez usunięcie postu) przez kogokolwiek z administracji za powyższy post pokaże to jedynie iż "prawda w ocze kole" tak więc radziłbym wam tego nie robić z punktu widzenia gracza weterana, byłego Senior Tutora (w razie jak by to kogoś interesowało, jako jeden z nielicznych nie zostałem zdegradowany, a z własnej woli zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji).


PS.: Całość postu kopiuję do notatnika jak również wykonuje jego screen shot. Tak na wszelki wypadek jakby powyższa treść nie dotarła należycie.


Anioł  Jeszcze raz pozdrawiam was wszystkich, a i dziękuję że wasze punkty reputacji dały mi drugą pozycję na forum, nie mam już siły odnosić się do wiarygodności punktów przyznanych osobie która piastuje top1 reputacji na tym forum.  O matko Anioł


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Niedostępny Elveres
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 20-01-2018, 21:33
Podaj mi jeden przykład osoby, której postać i jej cała zawartość została skasowana za chęć pomocy i rozwoju serwera? Dlaczego mam utracić swoją postać i jej zawartość? Ciężko nad nią pracowałem i wbijałem lvle. Zwróci mi ktoś za nią pieniądze i poświęcony czas? Kolekcje tworzyłem latami. Nie martw się ten problem niedługo zostanie rozwiązany wraz ze zmianą regulaminu. Pisząc do mnie kiedy jestem na graczu w sprawach administracyjnych sam odpowiadasz sobie na to pytanie jak mnie traktować w danej chwili. Ja jako gracz też mam prawo do gry. Jeżeli wymagasz ode mnie załatwienia spraw związanych z czynnościami administracyjnymi, pisz na forum. Logując na gracza wyrażam chęć pogrania, a nie załatwiania spraw. Jestem bardzo zniesmaczony tym, że obwiniasz mnie za wszystko, jakby to była moja wina, że gracze ciągle donoszą na siebie i nie potrafią się dogadać. Ja jako administrator mam obowiązek pilnowania przestrzegania regulaminu i karania graczy za jego łamanie. Poza tym nic nie zamierzam kasować, masz do tego prawo, aby złożyć na mnie raport. Dodam, że sam ostatnio na mnie naskoczyłeś podczas eventu świątecznego, sugerując, że jestem idiotą "jaki idiota wymyślił ten quest z gałęziami". Mimo, że często jestem na zwykłym graczu. Piszecie do mnie setki pytań nie dotyczących zwykłej gry. Chcecie poznać jakie będą nowości, których wam zdradzić nie mogę. A także obwiniacie kiedy zmiany wam się nie podobają. Czy tak powinno być? Od dzisiaj nie odpowiadam na żadne pytania dotyczące gry i wprowadzonych zmian kiedy jestem na postaci o nicku "Elveres". Jeżeli macie do mnie sprawę oczekuje napisania na forum prywatnej wiadomości lub w odpowiednim dziale. Przypominam, że nie jestem jedynym administratorem, możecie zawsze napisać do Nightmare, [CM] Egiliam lub też [CM] Regis.

Offline Stefan Krol Zydowski
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 21:39
"Co więcej całość rozmowy z Graczem/Adminem ( nie mam pojęcia jak mam tę osobę określać.. za mojej kadencji senior tutora gracz który awansował do rangii w której mógł tworzyć itemy jednoczenie podejmował się porzucenia gry jako normalny gracz)."
czytanie ze zrozumieniem.... czytanie ze zrozumieniem....

ja tu tylko przedstawiłem jak wyglądała sytuacja za mojej kadencji. Pod tym kątem cie nie oskarżam.


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Niedostępny Elveres
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 20-01-2018, 21:42
Dostrzegam ten problem, dlatego odpisuje na twoje pytanie. Z dniem dzisiejszym kiedy jestem na postaci o nicku "Elveres" traktujcie mnie jak gracza. Proszę też o nie wypytywanie mnie o sprawy administracyjne. Piszcie wtedy na forum i nie będzie takiego problemu. Zachęcam także do składania swoich spraw w ręce innych członków naszego zespołu. 


PS Prawo do tworzenia itemów daje mi możliwość załatwiania spraw, jeżeli macie wszelki wątpliwości co do mojej uczciwości, możecie taką skargę skierować do właściciela czyli do Nightmare. Jest to zapewne pierwsza taka sytuacja, ale bez tej możliwości w przypadku crashy nie mam jak wam pomóc. Czasowo jestem częściej, dlatego posiadam taką opcje. Także zatwierdzam, że regulamin będzie poprawiony. 


Pozdrawiam.

Offline osadnik
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 20-01-2018, 21:46
Ludzie kochajcie się <3

Offline Stefan Krol Zydowski
#6
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 21:48
"Piszecie do mnie setki pytań nie dotyczących zwykłej gry. Chcecie poznać jakie będą nowości, których wam zdradzić nie mogę."

xDDD sorry ziomek ale nie raz pisałeś o tych kwestiach mi i innym graczom mimo że o to nie pytaliśmy, jednakże to był czysty przejaw twojej arogancji do czego już przywykłem i mi tak bardzo nie przeszkadza...

"bo ja zrobilem to, tam i siamto badzcie mi wdzieczni"

nie jest to kopia oryginału a krótkie przełożenie z pamięci.

również pozdrawiam. Uśmiech

ps jak edytujesz post do którego juz napisałem odpowiedz, oznacz to. nie chce nieporozumien Uśmiech


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Stefan Krol Zydowski
#7
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 21:49
(20-01-2018, 21:46 )osadnik napisał(a): Ludzie kochajcie się <3

ale ja uwielbiam wielu graczy! nawet lubie kilku adminów! ale nie kazdego oczywiscie za ich zaslugi Uśmiech


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Stefan Krol Zydowski
#8
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 21:51
btw reportuje moj poziom ostrzezen na forum gdyz jest pogwalceniem moich praw jako gracza. Uśmiech


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Niedostępny Elveres
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 20-01-2018, 21:56
Pisanie tego rodzaju skargi, z kolei nie jest niewłaściwe. Tak napisanie moich pomysłów przypuszczeń lub to, że zajmiemy się bugiem. Czy, że już jest naprawiony jest czymś złym. Z pewnością. Jak napisałem powyżej od dzisiaj piszcie na forum. Na postaci Elveres nie będę reagował na tego rodzaju pytania. Napisałem już wszystko co miałem do napisania. Atakujesz mnie a sam nie jesteś w porządku.


Dostałeś warna za skargę, którą zamieściłem właśnie z powrotem, aby inni mieli wgląd w sprawę. Uważam, że za tego rodzaju zachowanie, należała się kara.

Offline Stefan Krol Zydowski
#10
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 22:01
"Uważam, że za tego rodzaju zachowanie, należała się kara."

jasno pokazałeś że nie chodzi o pogwałcenie regulaminu gdyż nie masz na tam podpory a o twoje widzi mi sie. dziękuję nie mam nic do dodania.




czekam na reakcję Administratora.


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Tarble
#11
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-01-2018, 22:05
Stefan : co to jest to FOLUM?
^^
poczatek ssa pokazuje jaki poziom miala ta rozmowa Smutny
chociaz jakby nie patrzec
pkt 3
e) Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania graczy za jej denerwowanie i irytowanie.
oraz
pkt2
g) Administracja ma prawo ukarać gracza, który w jego opinii naruszyl zasady regulaminu, prawo lub zachowywal sie wbrew normom spolecznym.

takze w skrocie
Nie denerwujcie Adminow i bedzie OK !!


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Pokermaster
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 57
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 11
Napisano 20-01-2018, 22:05
Stefan no dopiero teraz jak Elveres przywrócił ten post z twoją skargą zobaczyłem że zachowałeś się nie w porządku zgłaszając gracza w taki sposób jaki to zrobiłeś. Takim właśnie postem naruszyłeś regulamin forum za co też zostałeś ukarany i nie widzę sensu aby robić z tego afery i w tym samym antyreklamy serwera. Grając na serwerze powinniśmy być przyjaźnie nastawieni do graczy a jeśli wyraźnie widać potrzebę zgłaszania kogoś to zróbmy to, ale na poziomie.
Taka jest moja opinia, pozdrawiam.

Offline Chesd
#13
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 20-01-2018, 22:06
(20-01-2018, 21:56 )Elveres napisał(a): Pisanie tego rodzaju skargi, z kolei nie jest niewłaściwe. 

(...)

Dostałeś warna za skargę, którą zamieściłem właśnie z powrotem, aby inni mieli wgląd w sprawę. Uważam, że za tego rodzaju zachowanie, należała się kara.

Konflikt logiczny. Edytuj post lub cofnij skargę : f.

Ale ja się boję odzywać bo znowu mi coś zniknie z domku...

Offline Stefan Krol Zydowski
#14
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 22:10
(20-01-2018, 22:05 )Tarble napisał(a): Stefan : co to jest to FOLUM?
^^
poczatek ssa pokazuje jaki poziom miala ta rozmowa Smutny
chociaz jakby nie patrzec
pkt 3
e) Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania graczy za jej denerwowanie i irytowanie.
oraz
pkt2
g) Administracja ma prawo ukarać gracza, który w jego opinii naruszyl zasady regulaminu, prawo lub zachowywal sie wbrew normom spolecznym.

takze w skrocie
Nie denerwujcie Adminow i bedzie OK !!

nawiązujesz do regulaminu gry, a nie forum. xxD pozdrawiam


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Postrach
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 5
Napisano 20-01-2018, 22:10
Elve jak juz o tobie mowa, to powiedz za co dostalem bana? Za sprzedawanie pokow za psc? A ktos kupil? Jak sprzedawalem to nie za twojej kadencji :3 Po drugie daj mi jakiegos koronnego swiadka, ze takowy handel sie odbyl :3

Offline Stefan Krol Zydowski
#16
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-01-2018, 22:11
(20-01-2018, 22:05 )Pokermaster napisał(a): Stefan no dopiero teraz jak Elveres przywrócił ten post z twoją skargą zobaczyłem że zachowałeś się nie w porządku zgłaszając gracza w taki sposób jaki to zrobiłeś. Takim właśnie postem naruszyłeś regulamin forum za co też zostałeś ukarany i nie widzę sensu aby robić z tego afery i w tym samym antyreklamy serwera. Grając na serwerze powinniśmy być przyjaźnie nastawieni do graczy a jeśli wyraźnie widać potrzebę zgłaszania kogoś to zróbmy to, ale na poziomie.
Taka jest moja opinia, pozdrawiam.

a w jaki sposób naruszyłem? Uśmiech


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Vatasha
#17
Początkujący
**



Liczba postów: 40
Liczba wątków: 10
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 25
Napisano 20-01-2018, 22:11
Pokemony są piękne tylko ludzie to k****

Offline Tarble
#18
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-01-2018, 22:12
sytuacja chyba miala miejsce na grze o ktorej sa ss'y wiec to logiczne zeby odwolywac sie do regulaminu gry (tak czy nie)

jakby sprawa miala poczatek na forum to by bylo inaczej wedlug mnie ....


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Postrach
#19
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 5
Napisano 20-01-2018, 22:14
Jak ktos chce cos zglosic, to ,,Daj Ssa'' wiec ja tez poprosze.

Offline Nightmare
#20
Administrator
*******



Liczba postów: 106
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 34
Napisano 20-01-2018, 22:14
O ile sam "lepolt" napisany na forum był bez wątpienia w celach humorystycznych, wołanie Elveresa z gry, żeby zajrzał na forum, było niepotrzebne i sugerowało mu poważny charakter sprawy.
Nie wiem, czy 90% nie jest za dużą karą, ale taką decyzję podjął Elveres i nie widzę potrzeby się w to mieszać.

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości