Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN IP
Offline ciekibolek
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 24-10-2014, 19:39
Dostalem bana na ip od Egiliama.
Nie wiem za co , w mojej wypowiedzi nie obraziłem ani Egiliama ani innego z administratorów.
Byla to moja konstruktywna krytyka w stosunku co do serwera. Nie dostalem zadnego ostrzezenia a ban jest na IP - ja sie pytam za co.
Chce un-bana calkowitego bo nie zlamalem regulaminu Uśmiech

Dodam więcej , nie było zadnego ostrzeżenia podczas "dyskusji" rozmowy wlepil bana. Nie jest to ani honorowe ani uczciwe. Sam napisał na poczatku , że wszystko co sie pisze trzeba argumentować, hipokryzja ?

Offline Rapsodian
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
Napisano 24-10-2014, 21:20
W sumie to się nie dziwię obraziłeś serwa, przez to pokazujesz że potrafisz zrobić lepszego, a skoro Ci się nie podoba to po co na nim grasz, i pewnie za to dostałeś banana na IP


[Obrazek: tumblr_nff074oO8X1so6x9so1_500.gif]
Offline ciekibolek
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 24-10-2014, 21:59
Jest roznica miedzy obrażaniem kogoś , czegoś a konstruktywnym krytykowaniem Uśmiech

Offline Egiliam
#4
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 25-10-2014, 09:30
<jebłem> Jeśli dla ciebie wypowiedź typu: ten serwer to shit, graja tutaj takie zjeby, do dupy etc. jest według ciebie poprawne?


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Ashba
#5
Gość



 
Napisano 25-10-2014, 09:38
Kiedys takimi delikwentami zajal bym sie inaczej... ale wiadomo jak z moimi checiami teraz Duży uśmiech

BTW bana mozna dostac tak poprostu "za brzydki ryj" (czasem nawet doslownie) takie prawa, nic nie zrobisz Duży uśmiech Moje konta a Egiliam dostal prawo banowania mojej wlasnoci Duży uśmiech


Nie bierz tego personalnie do siebie.

Offline ciekibolek
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 25-10-2014, 11:05
SS z rozmowy Egiliam Uśmiech Napisałem tylko , że serwer to shit dlatego , że administracja sie opierdala a community na tym serwie to gówno ze względu ma ekonomie serwera. A nie przypominam sobie bym pisal ze graja tam same zjeby etc.
Jesteś hipokrytą Egiliam :v

więcej , jesteś takim hipokrytą, że zamiast zmieniać to jakos to jedyne co robisz na serwerze to bawisz sie z ludzmi w jakieś śluby (?) zabawy i inne pierdoły , które w zadnym stopniu nie poprawią tego co na tym serwerze sie dzieje. Czyli jesteś podwojnym hipokrytą kłamiąc w żywe oczy w tym momencie + za te "argumenty".

O Tobie Ashba mozna powiedzieć to samo , opierdalasz sie. Zrobiles serwer a teraz zwątpiłes,znudziło Ci się ?

Ashba
#7
Gość



 
Napisano 25-10-2014, 11:20
(25-10-2014, 11:05 )ciekibolek napisał(a): SS z rozmowy Egiliam Uśmiech Napisałem tylko , że serwer to shit dlatego , że administracja sie opierdala a community na tym serwie to gówno ze względu ma ekonomie serwera. A nie przypominam sobie bym pisal ze graja tam same zjeby etc.
Jesteś hipokrytą Egiliam :v

więcej , jesteś takim hipokrytą, że zamiast zmieniać to jakos to jedyne co robisz na serwerze to bawisz sie z ludzmi w jakieś śluby (?) zabawy i inne pierdoły , które w zadnym stopniu nie poprawią tego co na tym serwerze sie dzieje. Czyli jesteś podwojnym hipokrytą kłamiąc w żywe oczy w tym momencie + za te "argumenty".

O Tobie Ashba mozna powiedzieć to samo , opierdalasz sie. Zrobiles serwer a teraz zwątpiłes,znudziło Ci się ?

Opierdalam sie to fakt i jestem tego swiadomy! Praca, szkola, prawko Duży uśmiech z Servera i z innej mojej tworczosci w internecie da sie zasponsorowac pewne rzeczy wiec jakos mi to nie przeszkadza Duży uśmiech Osiagnelem duzo, prawie nic nie robie Duży uśmiech Napisalismy server 3 lata temu, teraz sie wyciska ostatnie soki i nie narzekam wgl Duży uśmiech Co do egiliama to sie zajme Duży uśmiech i wkurwia mnie krytyka kogos kto nic nie osiagnal no chyba ze liczyc tego Typowego Gracza w LOLA to faktycznie siegasz gwiazd Janusz.

Pozdrawiam!

Offline ciekibolek
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 25-10-2014, 11:57
?? Jak mozna oceniać osiągnięcia kogoś na podstawie jakiegoś page na facebooku ? Wedlug mnie osiągnąłem wiele , swoje ideologie tutaj wprowadzasz :v

Offline Egiliam
#9
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 25-10-2014, 12:26
[Obrazek: qJxUGbO.png]

PS. Śluby fajna zabawa, wprowadzam chociaż jakąś atmosferę, skoro się to nie podoba, mogę wrócić do Milicji, tylko po co?


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Haccier
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 25-10-2014, 12:30
Lol stary, nie podoba się to spierdalaj.
Nie wiem po co wy się z nim kłócicie.
Ban na twarz, i tyle.
Skoro serwer jest "zjebany" to po co walczysz o ub? Brak sensu.

Krytyk się znalazł...

Offline ciekibolek
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 25-10-2014, 12:38
"takie zjeby jak ja" No kurde! XDDD
To ze krytykuje nie znaczy ze mi sie nie podoba , ba podoba mi sie ale mogloby być lepiej. Uśmiech
Jak ktos krytykuje zle , czyli co mam pochwalac serwer za wady?

Offline Haccier
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 25-10-2014, 12:40
"napisałem, że ten serwer to shit" -ciekibolek
shit - gówno

Więc uważasz, że ten serwer to gówno, a i tak ci się serwer podoba?

Jezu, twoje wypowiedzi są pozbawione sensu.

Offline ciekibolek
#13
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 25-10-2014, 12:42
fajna atmosfera? XD
MG bawi sie z 2 ludzmi w domku w jakies sluby. To nie jest "atmosferyczne".

: DOPOKI NA SERWERZE GRA TYLE OSOB TO TEN SERWER TO SHIT : ?

czy gdzies napisalem ze rozgrywka sama w sobie mi sie nie podoba?

Offline Egiliam
#14
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 25-10-2014, 12:43
Zamknę, bo ten temat już i tak został wyczerpany, będzie ktoś chciał, to ci da ub, jak nie to poczekasz tydzień.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości