PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kryminalne zagadki świata pokemon :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Spotkało Cię coś dziwnego w grze? Znalazłeś jakiś dziwny przedmiot? Skontaktuj się ze mną "Żarłacz Biały" detektyw z Cinnabar pomoże Ci zbadać tę sprawę  Zawstydzony
Pierwszą sprawą jaka nas zainteresowała jest tajemniczy napis GiS: [?] po wpisaniu /chance na legendy. Co więcej po dodzwonieniu się do biura jednego z naszych partnerów Vatashy dowiedziałem się o przedziwnym pokeballu znajdującym się na zdjęciu promującym Walentynkowy Event. Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane? Czy na tym zdjęciu ball znalazł się on przypadkowo? Czy te problemy z wejściem do gry to nie zasłona dymna Sharp#Teamu i szykują dla nas jakieś większe niespodzianki? A może licznik doświadczenia OsadnikFans nie zatrzymał się dzisiaj przez przypadek? Co o tym myślicie, może sami zauważyliście coś extra w grze?
Dostałeś dożywotniego bana na expa...
Tak po przeczytaniu shoutboxa i zasięgnięciu pomocy u wujka Google obstawiałbym, że GiS to od "nazwy" Gold & Silver, czyli wychodziło by na to, że ten "system" będzie dotyczył legend z 1 i 2 serii ALE Palkia i Dialga też mają ten skrót w ./chance a jak każdy dobrze wie, one w pokemonach pojawiły się dużo dużo później
Pozdrawiam wujka Google i czekam z niecierpliwością na Lugie.
Pisz dłuższe te opowiastki pls.
(19-02-2018, 18:43 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Pisz dłuższe te opowiastki pls.

Podbijam Duży uśmiech
(19-02-2018, 19:06 )janka14 napisał(a): [ -> ]
(19-02-2018, 18:43 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Pisz dłuższe te opowiastki pls.

Podbijam Duży uśmiech

Jest aż tak źle?  Zdezorientowany
Jest dobrze, alkohol Ci służy jednak. XD
Kusi, żeby dać Lajka Szczerbol
no właśnie nie wiem nad czym się zastanawiacie jeszcze  Zawstydzony ja bym już dawno sobie dał  Zawstydzony
Jaki macie podział prac w drużynie? Kto odwala czarną robotę, a kto zbiera laury? Nie wiem, komu dać +1 Szczerbol
To ja odwalam za niego czarną robote a Osa mnie nie docenia
No i w tym momencie kończymy współprace </3
A tak serio to daj reputke Osie to jego biuro detektywistyczne to on gra Malanowskiego w tej ekipie
Co tu tak cicho napiszajcie tu coś jeszcze pośmieje się C:
Tajemnicza Bramka poziomowa aby dostać się do Warcisława? A w środku wiecznie naładowany Iphone z numerem do Ashby Uśmiech Skrzynia z master ballem? Co sugeruje nam ten plakat nad nią? Czy to tajemna sztuka Zygzaka na podkręcanie balli? I ta mroczna książka najprawdopodobniej z czarną listą "Tego" którego imienia nie wolno wypowiadać Oczko Czy jakiemuś śmiałkowi uda się kiedyś rozwiązać te tajemnice?
Chłopie ta cieniutka książka nie starczy na moją listę Język, co innego musi być xD
Jak Brian z Cerulean kuzyn Briana z Lavender zdobył 3 bardzo rzadkie plecaki Mew/Mewtwo/Aerodactyl?Czym one się różnią od pozostałych? Kolejną tajemnicą jest jak do świata pokemon dostał się Facebook plecak ?
(12-03-2018, 20:41 )osadnik napisał(a): [ -> ]Jak Brian z Cerulean kuzyn Briana z Lavender zdobył 3 bardzo rzadkie plecaki Mew/Mewtwo/Aerodactyl?Czym one się różnią od pozostałych? Kolejną tajemnicą jest jak do świata pokemon dostał się Facebook plecak ?

Facebook dostanie się wszędzie
Ciekawe hipotezy, na szczęście dysponujemy doskonałymi detektywami gotowymi stawić czoła najtrudniejszym zagadkom i już niedługo poznamy odpowiedzi na te nurtujące pytania! Język
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14