PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kryminalne zagadki świata pokemon :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Rakkeri, czyli mój chłopak w rzeczywistości już dawno dał mi swoje poki po to, abym mogła sobie łatwiej i szybciej expić na swoim koncie, bo i tak już wtedy w grze osiągnął wszystko i nie miał co robić. Więc jak mogli usunąć coś co w tamtej chwili tak naprawdę nie było jego tylko innej osoby?
Z twojej wypowiedzi wnioskuję że dzielicie konta co jest karane... Proszę administracje o sprawdzenie tego, gdyż mam podejrzenia że te osoby wspólnie i w porozumieniu łamią regulamin... Rakkeri pisał że przełożył sobie itemki w domku na inną postać, a teraz ktoś pisze że je dostała od niego już dużo wcześniej... Śmiechu warte
(03-09-2020, 21:55 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]Z twojej wypowiedzi wnioskuję że dzielicie konta co jest karane... Proszę administracje o sprawdzenie tego, gdyż mam podejrzenia że te osoby wspólnie i w porozumieniu łamią regulamin... Rakkeri pisał że przełożył sobie itemki w domku na inną postać, a teraz ktoś pisze że je dostała od niego już dużo wcześniej... Śmiechu warte

Nie dzielimy konta.Co prawda mamy jedno ip, bo mieszkamy razem, ale o tym wie cała administracja
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14