Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
czyli ta kreska to taka ozdoba, ktora upieksza outfit charizarda, ok xD
avatar
tak ma być i tak jest...
avatar
a kto powiedział kanopus , ,że został źle zrobiony ?? tylko ty tak więc zamknij już .......
avatar
no tak zostal zrobiony ale zle, i co z tym nixem
avatar
@Kanopus w przypadku outfitu Pitoch ma rację, ten outfit został tak zrobiony
avatar
w takim razie nie zglaszajmy zadnych bugow, bo przeciez tak zostalo to zrobione i nie sa to bugi - tok myslenia pitoszka, bez odbioru Język
avatar
jak ci się nie podoba, to ich nie zakładaj i nie zmieniaj... przecież one nic nie dodaja
avatar
i skończ robić już te dramy o te outfity bo to już jest nudne...
avatar
gościu, to jest tylko outfit... nie wiem nad czym się rozczulasz... jako jedynemu nic ci nie pasuje...
avatar
no jezeli twierdzisz, ze nie jest to blad graficzny a element dekoracyjny outfitu to gratulacje dla cb xD https://media.giphy.com/media/TfAIUfyUJo.../giphy.gif
avatar
to nie jest żaden błąd graficzny.... tak został zrobiony i taki dodali.. proste logiczne
avatar
a i pisze sie znaleźć a nie znaleść analfabeto Język
avatar
@pitochu No tak, specjalnie jest zrobiony blad graficzny w animacji charizarda xD puknij sie w leb
avatar
no Hej Język
avatar
a ty pitochu i ta reszta polinteligentow nich zamilczy
avatar
nixa kupilem bedac plci zenskiej i nie dostalem go, nawet po zmieniae plci na meska go nie mam. dodam jeszcze ze aktualnie mam 24 outfity na postaci, moze jest jakis limit?
avatar
Wysłano
avatar
@Duocrash podeślij mi screena jak on u Ciebie wygląda...
avatar
@Davin i to się chwali xD
avatar
@Konopus to karma za bycie ch*j*m wobec innych graczy. Powiem Ci ze nawet się uśmiechnąłem widząc innych jak kręcą z Ciebie beke xD