Ankieta: Czy chcecie zmiane nazwy td na karp coin/karp dolar
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
40.00%
2 40.00%
Nie
60.00%
3 60.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karp coin czy 1td?
Offline niosek
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
Napisano 21-04-2021, 16:09
Witam.Gdy sobie oglądałem rózne propozycje itp. znalazłem taki fajny temat.Ludzie kłocili sie o nazwe td poniewaz 1td=100hd=10000$ a to sie nazywa tysiącdolarówka. To jest prawda, lecz jak zobaczyłem w odpowiedzi to nightmare napisał ze dziwnie sie by nazywała dziesięciotysięcznadolarówka. A więc patrze dalej i natrafiam na nazwe Karp coin. Mi osobiscie ta nazwa sie strasznie podoba. Napiszcie jak dla was No chyba ze wezmiemy nazwe karp dolar

Odpowiedz
Offline Poke Polak
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 21-04-2021, 16:19
Nie wiem po co to zmieniać i tak każdy wie o co chodzi.

Odpowiedz
Offline Naxer
#3
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 21-04-2021, 19:31
Chyba nie czytałeś ze zrozumieniem, chodziło tam o dodanie nowej waluty na którą można wymienić 100td

Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#4
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 21-04-2021, 20:31
Ja to proponuje, wrócić do starych czasów, nawet bardzo starych xD i usunąć możliwość sellania pp, ze względu na to że kiedyś nie było takiej możliwości i osoby, które sprzedawały w tamtych czasach pokemony, itemki za pp zostały karane deletami... A teraz? Każdy może je sprzedać/kupić i nie ma w tym żadnej sprawiedliwości, chodzi o to, że wtedy ktoś " Łamał " regulamin, a teraz nie " łamie " Przecież to jest to samo.. Ktoś wydaje hajs na pp, kupi za to pokemony czyli tak samo jak kiedyś kupił pokemony za real hajs, czyli w dalszym ciągu jest łamanie regulaminu...

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 21-04-2021, 20:57
Jest dobrze jak jest i przy takich nazwach trzeba zostać.

(21-04-2021, 20:31 )Smiercionosny Smog napisał(a): Ja to proponuje, wrócić do starych czasów, nawet bardzo starych xD i usunąć możliwość sellania pp, ze względu na to że kiedyś nie było takiej możliwości i osoby, które sprzedawały w tamtych czasach pokemony, itemki za pp zostały karane deletami... A teraz? Każdy może je sprzedać/kupić i nie ma w tym żadnej sprawiedliwości, chodzi o to, że wtedy ktoś " Łamał " regulamin, a teraz nie " łamie "  Przecież to jest to samo.. Ktoś wydaje hajs na pp, kupi za to pokemony czyli tak samo jak kiedyś kupił pokemony za real hajs, czyli w dalszym ciągu jest łamanie regulaminu...
Idąc tym genialnym tokiem myślenia, trzeba zakazać kupowania PP na stronie, bo to też sprzedawanie itemków za "real hajs". 
Skoro ktoś wydaje kasę na grę żeby coś w niej mieć, to nie można mu zabronić handlowania tymi itemkami z innymi graczami  za inne serwerowe itemki (pomijając oczywiście gry w których handlowanie czymkolwiek jest zabronione).
Jak to wyglądało dawniej (za czasów wspomnianych deletów) się nie wypowiem, bo chyba jeszcze mnie tu nie było.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline niosek
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
Napisano 21-04-2021, 21:15
(21-04-2021, 19:31 )Naxer napisał(a): Chyba nie czytałeś ze zrozumieniem, chodziło tam o dodanie nowej waluty na którą można wymienić 100td
https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2901 o to mi chodzilo
Lecz, fajny bybyl pomysl na np md, miliondolarówka=100 td =1md

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości